Wrocław, Poznań, Szczecin, Kraków, Zabrze, Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Lublin: Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili – pokaz

Zdjęcie: Wrocław, Poznań, Szczecin, Kraków, Zabrze, Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Lublin: Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili – pokaz

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W lutym 2016 odbędzie się tournée po Polsce Gruzińskiego Baletu Narodowego Sukhishvili. Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych gruzińskich tańcach. Narodowy balet Gruzji Sukhishvili był założony w 1945 roku i stał się pierwszym zawodowym tanecznym zespołem Gruzji. Dynastia Sukhishvili kieruje zespołem od 3 pokoleń. Dzięki rodzinie Sukhishvili sztuka narodowego tańca Gruzji zaczęła aktywnie rozwijać się i zyskała prawdziwie światową sławę.

Film promocyjny

Informacje o występach i rezerwacjach: rezerwacje@biletyna.pl, tel. 022 – 666 98 08 lub 669 895 798 (pn-pt, 9:00-17:00).

Więcej

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Wrocław: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close