Wrocław: Projekt „Krzywa bajka” – spotkanie z aktorkami WTP, Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą

Zdjęcie: Wrocław: Projekt „Krzywa bajka” – spotkanie z aktorkami WTP, Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą

Na zdjęciu od lewej: Agnieszka Dziewa, Agnieszka Charkot. Fot. B. Sowa.

Wersja do druku

Udostępnij

18 listopada w ramach projektu Krzywa Bajka odbędzie się spotkanie z aktorkami Wrocławskiego Teatru Pantomimy Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się w Centrum Edukacji Społecznej o godz. 18.00.

Krzywa Bajka to cykl spotkań i warsztatów teatralnych z dziećmi z S.P. 80 na wrocławskim Brochowie, które zakończą się pokazem przedstawienia pod tym samym tytułem. Projekt powstaje w ramach programu NCK Dom Kultury+, BF Impart i ESK 2016. Dzięki udziałowi w projekcie dzieciaki zobaczyły już przedstawienie Mikrokosmos Wrocławskiego Teatru Pantomimy, a kolejnym krokiem w odkrywaniu teatru jest spotkanie i rozmowa z aktorkami Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą.

Spotkanie wpisuje się w cykl spotkań w ramach obchodów 94. rocznicy urodzin założyciela Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Henryka Tomaszewskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a organizatorzy przewidzieli niespodzianki dla wszystkich gości.

Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury, Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016, Biuro Festiwalowe Impart
Partnerzy: Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu, Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Centrum Edukacji Społecznej

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Wrocław: Centrum Edukacji Społecznej, Ośrodek Integracyjny CES na Brochowie, ul. Koreańska 1A (wejście od ul. Chińskiej)

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close