Wrocław/RUSZA FESTIWAL: Pokaz filmu „Trashhh!” (reż. Filip Syczyński)

Zdjęcie: Wrocław/RUSZA FESTIWAL: Pokaz filmu „Trashhh!” (reż. Filip Syczyński)

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Da Się zaprasza na I edycję RUSZA FESTIWALU, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 26-30 września 2014 roku. Festiwal powstał z przekształcenia festiwalu CYRKULACJE. Głównymi elementami RUSZA FESTIWALU są zajęcia służące rozwijaniu i nabywaniu umiejętności w sferze ruchu, improwizacji, obecności scenicznej (zarówno praktyczne, jak i teoretyczne), a dzięki niemu popularyzacja tańca współczesnego, tanecznego performansu i szeroko pojętego ruchu.Poza ścieżkami projektowymi w programie festiwalu znajdą się także wydarzenia towarzyszące, które odbywać będą się wieczorami i będą otwarte dla publiczności. Będą to m.in. pokazy spektakli, instalacje, pokazy prac uczestników festiwalu, imprezy taneczne, pokazy filmowe (w tym filmu Filipa Syczyńskiego Trashhh). Czy na wysypisku śmieci prawdziwa miłość jest możliwa? I co kryje się w głowie znerwicowanego, opętanego jedną myślą młodego reżysera? Zwariowana, surrealistyczna opowieść musicalowa o Antku i Joli, dwóch kubłach na śmieci, które na przekór wszystkim zakochują się w sobie. Film prezentowany był na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty.

Harmonogram wydarzeń

Strona festiwalu

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:30

Wrocław: ASP, Plac Polski 3/4 (aula)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close