Wrocław/RUSZA FESTIWAL: Przegląd – pokaz filmów z udziałem uczestników

Zdjęcie: Wrocław/RUSZA FESTIWAL: Przegląd –  pokaz filmów z udziałem uczestników

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W branży tanecznej promocja swojej pracy jest czymś, w co warto inwestować i poświęcić temu czas. Otwarty rynek i otwarte granice dają tancerzom wiele możliwości studiowania i pracownia. Wiąże się to nieuchronnie z nabywaniem umiejętności poruszania się w świecie konkurencji, między innymi, poprzez świadome kształtowanie swojego wizerunku za pomocą oryginalnego portfolio, dobrze napisanego życiorysu, czy nieszablonowej oferty. Filmy promocyjne w postaci zmontowanych fragmentów zarejestrowanych performansów lub jako oryginalne filmy tańca są często wymaganym załącznikiem w aplikacjach. Stanowią zapewne najbardziej wiarygodną wizytówkę tancerza, choreografa czy performera, a profesjonalność przygotowanej aplikacji nierzadko przesądza o tym, czy artysta zostanie zauważony.

Jednym z założeń Rusza Festiwalu jest stworzenie platformy współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy ludźmi ze świata performansu tanecznego. Dlatego też organizatorzy zachęcają do podzielenia się swoja wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z tymi, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie autopromocji. Zapraszają wszystkich chętnych do przesyłania krótkich filmów promocyjnych swojego autorstwa lub/i ze swoim udziałem. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane przed festiwalową publicznością.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Wrocław: ASP, Plac Polski 3/4 (aula)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close