Wrocław: „Święte tańce – odkryj swój taniec’’ – warsztat z Rosą Olympią Estrella

Zdjęcie: Wrocław: „Święte tańce – odkryj swój taniec’’ – warsztat z Rosą Olympią Estrella

Eryk Makohon. Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 16-17 lutego, we Wrocławiu odbędą się warsztaty Świętw tańce – odkryj swój taniec z choreografką i tancerką flamenco Rosą Olympią Estrellą. Święte tańce są ważną częścią kultury i życia codziennego, podstawą wspomagającą duchowe wzrastanie oraz integrację umysłu, ciała i ducha. Podczas warsztatu uczestnicy będą: uczyć się symboliki ruchów oraz ich połączenia z odczuciami i emocjami; integrować żeńską i męską siłę, źródło energii – w ruchach i ekspresji; uczyć się komunikacji poprzez ruch; odkrywać, w jaki sposób wyrażać osobistą i zbiorową podświadomość poprzez taniec; badać sposoby używania oddechu, ruchu, rytmu i dźwięku; odkrywać taniec i ruch z intencją; używać różnych tańców plemiennych/etnicznych, jak również bardziej współczesnych form ruchu do stworzenia osobistego tańca.

 

Zajęcia zaczną się krótką medytacją, ugruntowującą bezruch jako podstawę dla ruchu. Następnie uczestnicy przejdą do 

„prowadzonego ruchu”; będą odkrywać obrazowość ruchu i święte archetypy w tańcu; będą zgłębiać uzdrawiające właściwości tańca poprzez zabawę, iluzję i wyobraźnię; będą odkrywać przejścia między ruchami, minimalne gesty, poczucie równowagi, stania, bycia przy ziemi, ruchu spiralnego i grawitacji.

 

Na zakończenie warsztatu, opierając się na grupowych oraz indywidualnych wartościach i potrzebach, uczestnicy utworzą grupę Sacred Hora opartą na działaniach i doświadczeniach z dwóch dni wspólnej pracy.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski ( w razie potrzeby )

Miejsce: Wrocław, Szkoła Jogi : ” NAMASTE „, ul. Podwale 37/38
Godziny
: sobota 10-18, niedziela 10-18

Cena: PROMOCYJNA 300 zł ( płatne do 10.02.2013)

standardowa 350 zł ( płatne do 14.02.2013 )

Informacje i zapisy: Marcin Bronarski, tel. 602 103 088. Mail: Marcin@swiatbaniek.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Wrocław: Szkoła Jogi NAMASTE, ul. Podwale 37/38

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close