Wrocław tańczący/dla Moniki Hoczyk: warsztat jazz broadway

Zdjęcie: Wrocław tańczący/dla Moniki Hoczyk: warsztat jazz broadway

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat charytatywny na rzecz Moniki Hoczyk (mamy Julii Hoczyk) w ramach imprezy Wrocław tańczący.

Jazz Broadway – odmiana tańca, która  pojawiła się w XX wieku w Ameryce. Wywodzi się z tańca scenicznego i estradowego. Broadway Jazz jest bardzo ekspresyjnym tańcem.

Główną rolę odgrywają w nim uczucia i emocje. Aby uzyskać taki rodzaj interpretacji ruchowej twórcy tego tańca zasięgnęli do innych technik, takich jak: taniec klasyczny, jazz, czy pantomima. Warsztat poprowadzi Karolina Brzęk, związana m.in z Grupą Odruch.

 Karolina Brzęk –  instruktorka tańca, choreografka, performerka. Taniec pojawił się w jej życiu dosyć wcześnie, pod postacią show-dance, tańca współczesnego, improwizacji tanecznej, później baletu i capoeiry. Jest dyplomowaną animatorką kultury i absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych we Wrocławiu. W wolnych chwilach interesuje się filmem i kulturą.

Zapisy

Tel:  531 757 267

505 702 975

e-mail: art16@tlen.pl;

kiwwa@o2.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 13:00

Tropical Dance Studios, pl Solidarności 1/3/5, wejście od ul.Drzewnej, Wrocław

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close