Wrocław tańczący/dla Moniki Hoczyk: warsztaty z akrobatyki na szarfach

Zdjęcie: Wrocław tańczący/dla Moniki Hoczyk: warsztaty z akrobatyki na szarfach

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat charytatywny na rzecz Moniki Hoczyk (mamy Julii Hoczyk) w ramach imprezy Wrocław tańczący.

Akrobatyka powietrzna jest widowiskową formą tańca w przestrzeni na podwieszonym  materiale. Skomplikowane  figury i efektowne spadki łączą się w niesamowitą całość. Dzięki swojej specyfice, ten rodzaj tańca (akrobatyka powietrzna), daje dużą satysfakcję i możliwość pokonania swoich barier.

Wiktoria Wiktorczyk: Chwali się, ze pochodzi ze wsi. Pożeraczka kultury w ilościach masowych. Uwielbia gotować i jeść, ale na szczęście ruszać się  – też lubi. Fika w powietrzu, lata na firanie lub po prostu tańczy na szarfach od kilku lat. Na pierwszych warsztatach płakała, tak ją ręce bolały, ale prowadząca powiedziała, że ból to fikcja, a ona uwierzyła… Akrobatyka powietrzna to świetna zabawa, niesamowite uczucie, ale także duże wyzwanie- wymaga odwagi i siły, ale dla tego uczucia- warto! I wcale nie trzeba być małą, zwinną małpką- każdy jest w stanie tańczyć w powietrzu. Zapraszam na warsztat.

UWAGA! konieczne legginsy dlugie i koszulka z dlugimi rekawami (lub body). Warsztat dla początkujących. Koszt(2h zegarowe)-  opłata wg uznania- wszystko przeznaczone na charytatywny cel!

Zapisy:

Tel:  531 757 267

505 702 975

e-mail: art16@tlen.pl

kiwwa@o2.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu,ul. Niemcewicza 4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close