Wrocław/VI Avant Art Festival: Sebastian Kurth Irene Wernli – Performans „Charta Corpori: remeasured”

Zdjęcie: Wrocław/VI Avant Art Festival: 	 Sebastian Kurth Irene Wernli – Performans „Charta Corpori: remeasured”

Fot. z archiwum festiwalu.

Wersja do druku

Udostępnij

Charta Corpori bazuje na analizie i obserwacji ludzkiego ciała. Ciała, jak narzędzia, określają przestrzeń i kreują krajobraz, w którym poruszają się performerzy. Taniec określa granice wszelkiego ruchu jako podstawy wszystkiego i jako najprostszej ludzkiej formy ekspresji.  Towarzysząca artystom muzyka projektu Pan Sonic pełni tu funkcję tkanki łącznej, która zespala przestrzeń performancu z publicznością, pogłębiając doznania widzów.

WSTĘP WOLNY.

Choreografia: Sebastian Kurth
Tancerze: Sebastian Kurth [CH], Irene Wernli [CH]
Muzyka: Pan Sonic

Pochodzący ze Szwajcarii Sebastian Kurth jest współzałożycielem OpenCompany, inicjatywy łączącej taniec współczesny z techniką stepowania. Jego solowe realizacje łączą w sobie cechy tańca, performance i instalacji galeryjnej. Intensywnej eksploracji poddaje ciało, badając jego granice i dzięki niemu wyznaczając granice sztuki.

www.sebastiankurth.com

Sprzedaż biletów na festiwal: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, Impart

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

Wrocław: IMPART, ul. Mazowiecka 17

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close