Wrocław/VI Festiwal CYRKULACJE: Jakub Adamowski „Parkour” – ścieżka twórcza

Zdjęcie: Wrocław/VI Festiwal CYRKULACJE: Jakub Adamowski „Parkour” – ścieżka twórcza

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Program Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE obejmuje intensywne warsztaty, ścieżki twórcze, pokazy, dyskusje i otwarte jamy taneczne. Do współpracy organizatorzy zaprosili wybitnych nauczycieli tańca i performerów – przewodników po tanecznych opowieściach. Jedną ze ścieżek poprowadzi nauczyciel parkour – Jakub Adamowski. Praktyczne sztuki ruchowe, czyli wszelkiego rodzaju sztuki walki, wspinaczka, biegi, czy zabawa w ruchu poprzez praktyki sportowe towarzyszą nam od stuleci. Mało kto jednak zastanawia się, jak wpływa to na nasz charakter, gdyż rzadko przyjmujemy role, nie próbujemy się wyrazić poprzez kopnięcia zadane piłce. Parkour daje nam niespotykaną dotąd możliwość „wejścia” w obcą skórę i poznania mechanizmów regulowanych prawami natury. W tym roku pozwolimy swoim ciałom opowiadać samym o sobie, stosując przekaz niewerbalny, używając języka ruchu.

Jakub Adamowski: „Ruch tworzy sens posiadania przez nas ciał. Odbywa się on wewnątrz ustroju, ale pozwala również zmienić jego położenie. A co, jeśli skupimy się na nim przez chwilę i pozwolimy sobie, by odbywał się on świadomie?”.

Jakub Adamowski – pochodzący z Wrocławia traceur oraz nauczyciel Parkour; reprezentant Parkour Generations (ParkourGenerations.com); członek grupy kaskaderskiej „13”; certyfikowany w Wielkiej Brytanii trener z zakresu Parkour/Freerunning poziomu drugiego; posiadacz niebieskiego pasa Kombat Kalaki. Prowadzi regularne zajęcia z dziećmi i młodzieżą, a także z rodzicami i dziećmi. Od zawsze związany ze sztuką i środowiskami artystycznymi, rozwija się także w kierunku akrobatyki, sztuk walki i sztuk cyrkowych.

CENNIK:

Karnet na cały festiwal (obejmuje również imprezy towarzyszące):
przy wpłacie całości do 25 marca = 475 PLN, 
po tym terminie = 525 PLN.
Pojedyncza ścieżka twórcza: przy wpłacie całości do 25 marca = 280 PLN, 
po tym terminie = 320 PLN.

Ścieżka twórcza u Przemka Błaszczaka i Ditte Berkeley:
przy wpłacie całości do 25 marca = 330 PLN
, po tym terminie = 370 PLN.

Karnet na wszystkie otwarte lekcje (obejmuje również imprezy towarzyszące):
przy wpłacie całości do 25 marca = 380  PLN
, po tym terminie = 430 PLN.

Pojedyncza otwarta lekcja: 25 PLN.

 

Imprezy towarzyszące:
Dla posiadaczy karnetów na cały festiwal wstęp jest wolny. Dla osób uczestniczących w pojedynczych ścieżkach lub otwartych lekcjach wstęp: 10 PLN za każdy wieczór. Dla osób spoza festiwalu – 15 PLN za każdy wieczór. Aby skorzystać z niższej ceny, całość należy wpłacić do 25 marca. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wybranego wariantu do 15 marca. Przy wpłacie zaliczki pozostała część płatna przy rejestracji na festiwalu.

Uczestniczyć w zajęciach mogą jedynie osoby, które zapoznały się i akceptują regulamin Festiwalu >>

Wpłaty prosimy kierować na:
Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Momentum
ul. Małachowskiego 4/2
50-084 Wrocław
Bank Millenium
27 1160 2202 0000 0001 7120 7743
w tytule przelewu „Cyrkulacje 2015” + imię, nazwisko uczestnika i wybrany wariant

Informacje i zapisy:
Dorota Kamecka, cyrkulacje.zapisy@gmail.com, tel. 726 515 498
Aga Rybak, cyrkulacje.zapisy@gmail.com, tel.  530 716 044

Harmonogram

Szczegółowe informacje: www.cyrkulacje.wroclaw.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Wrocław: Studio na Grobli, ul. Na Grobli 30/32. Warsztat w godz. 15.00-18.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close