Wrocław/VI Festiwal CYRKULACJE: Milan Kozanek „Kontakt Improwizacja” – ścieżka twórcza

Zdjęcie: Wrocław/VI Festiwal CYRKULACJE: Milan Kozanek „Kontakt Improwizacja” – ścieżka twórcza

Rys. Zbigniew Flakus.

Wersja do druku

Udostępnij

Program Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE obejmuje intensywne warsztaty, ścieżki twórcze, pokazy, dyskusje i otwarte jamy taneczne. Do współpracy organizatorzy zaprosili wybitnych nauczycieli tańca i performerów – przewodników po tanecznych opowieściach. Jedną ze ścieżek poprowadzi Milan Kozanek – Kontakt Improwizacja Giving and Talking.

Milan Kozanek o warsztacie:

Kontakt improwizacja to dialog między dwojgiem (trojgiem, itd.) ludzi, prowadzony poprzez ciało, w którym ciało jest w fizycznym, ale nie tylko fizycznym, kontakcie. Będziemy otwierać historie naszych ciał, nie poprzez intelekt, lecz przez ruch i kontakt. Uczucia wsparcia, zaufania, grawitacji, rolowania się i równowagi poprowadzą nas w stronę nieznanego, będziemy uczyć się poprzez niewiedzę. Ciało stanie się krajobrazem dla naszych historii i wyobraźni.

Milan Kozanek ukończył Akademię Sztuki Performatywnej w Bratysławie (Słowacja). Jest niezależnym choreografem i tancerzem. Ma duże doświadczenie jako nauczyciel w takich instytucjach jak Eksperymentalna Akademia Tańca Współczesnego SEAD w Salzburgu, Northern School of Contemporary Dance w Leeds, Tanz Quartier Wien i Konservatorium Wien University (Austria), Instytut Grotowskiego, TIP (Schule für Tanz, Improvisation und Performance) z Freiburga, University of Calgary (Kanada) i innych. Założył zespół Artyci Dance Company wraz z partnerką Zuną Kozanek. Celem tego zespołu tanecznego jest działalność artystyczna, a także pedagogiczna. Jest ostatni projekt to tworzenie Art and Educational Center Pangea w Górach Orlickich w Czechach. Milan uczy tańca przyjmując perspektywę holistyczną, łączącą w sobie ekplorację aspektów fizycznych, kreatywność, sztukę i życie.

CENNIK:

Karnet na cały festiwal (obejmuje również imprezy towarzyszące):
przy wpłacie całości do 25 marca = 475 PLN, 
po tym terminie = 525 PLN.
Pojedyncza ścieżka twórcza: przy wpłacie całości do 25 marca = 280 PLN, 
po tym terminie = 320 PLN.

Ścieżka twórcza u Przemka Błaszczaka i Ditte Berkeley:
przy wpłacie całości do 25 marca = 330 PLN
, po tym terminie = 370 PLN.

Karnet na wszystkie otwarte lekcje (obejmuje również imprezy towarzyszące):
przy wpłacie całości do 25 marca = 380  PLN
, po tym terminie = 430 PLN.

Pojedyncza otwarta lekcja: 25 PLN.

 

Imprezy towarzyszące:
Dla posiadaczy karnetów na cały festiwal wstęp jest wolny. Dla osób uczestniczących w pojedynczych ścieżkach lub otwartych lekcjach wstęp: 10 PLN za każdy wieczór. Dla osób spoza festiwalu – 15 PLN za każdy wieczór. Aby skorzystać z niższej ceny, całość należy wpłacić do 25 marca. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wybranego wariantu do 15 marca. Przy wpłacie zaliczki pozostała część płatna przy rejestracji na festiwalu.

Uczestniczyć w zajęciach mogą jedynie osoby, które zapoznały się i akceptują regulamin Festiwalu >>

Wpłaty prosimy kierować na:
Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Momentum
ul. Małachowskiego 4/2
50-084 Wrocław
Bank Millenium
27 1160 2202 0000 0001 7120 7743
w tytule przelewu „Cyrkulacje 2015” + imię, nazwisko uczestnika i wybrany wariant

Informacje i zapisy:
Dorota Kamecka, cyrkulacje.zapisy@gmail.com, tel. 726 515 498
Aga Rybak, cyrkulacje.zapisy@gmail.com, tel.  530 716 044

Harmonogram

Szczegółowe informacje: www.cyrkulacje.wroclaw.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Wrocław: Studio na Grobli, ul. Na Grobli 30/32. Warsztat w godz. 10.00-13.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close