Wrocław/VII Festiwal CYRKULACJE: Natalia Iwaniec „GaGa” – lekcja otwarta

Zdjęcie: Wrocław/VII Festiwal CYRKULACJE: Natalia Iwaniec „GaGa” – lekcja otwarta

Fot. Przemysław Błaszczak

Wersja do druku

Udostępnij

Program Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE obejmuje intensywne warsztaty, ścieżki twórcze, pokazy, dyskusje i otwarte jamy taneczne. Pod tegorocznym hasłem GŁĘBIEJ organizatorzy zapraszają do wejścia w działanie, poszerzenia horyzontów, pogłębienia czucia i wspólnego poszukiwania. Natalia Iwaniec poprowadzi lekcję otwartą GaGa.

Koszt: pojedyncza lekcja = 30 zł

Informacje i zapisy: cyrkulacje.zapisy@gmail.com

Dorota Kamecka, tel. 726 515 498
Aga Rybak, tel.  530 716 044

Prowadząca o warsztacie:

Podczas warsztatu GaGa będziemy używać swojego ciała jako narzędzia do opowiadania tego, co zapisane jest wewnątrz nas. Będziemy słuchać i opowiadać przez nasze miękkie, elastyczne ciało, które jest wspaniałym kreatywnym narzędziem pracy. Wyobraźnia każdego człowieka nie ma końca. Niech nasze ciało przemawia do głowy, do serca. Bez końca możemy odkrywać to, co zapisane w nas: nasze pomysły, marzenia, wiedzę. Z tym wszystkim przychodźmy na zajęcia i używajmy naszego języka razem z językiem GaGa.

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka GaGa, absolwentka wiedzy o teatrze na UJ w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec), uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca współczesnego, improwizacji kontaktowej i wielu różnych form ruchu w Polsce i zagranicą (Indie, Austria, Izrael). Jest instruktorką tańca współczesnego i improwizacji. Prowadzi zajęcia w Polsce i zagranicą. Brała udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Awiwie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru Yasmeen Godder. Do Izraela przyciągnęła ją GaGa, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. Uczyła się tej metody pod okiem doskonałych pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak też samego Ohada Naharina.

Więcej informacji na stronie: www.cyrkulacje.wroclaw.pl

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close