Wrocław/VII Festiwal CYRKULACJE: Vivien Wood „Teatr fizyczny” – warsztaty mistrzowskie

Zdjęcie: Wrocław/VII Festiwal CYRKULACJE: Vivien Wood „Teatr fizyczny” – warsztaty mistrzowskie

Fot. Przemysław Błaszczak

Wersja do druku

Udostępnij

Program Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE obejmuje intensywne warsztaty, ścieżki twórcze, pokazy, dyskusje i otwarte jamy taneczne. Pod tegorocznym hasłem GŁĘBIEJ organizatorzy zapraszają do wejścia w działanie, poszerzenia horyzontów, pogłębienia czucia i wspólnego poszukiwania. Vivien Wood poprowadzi warsztaty mistrzowskie Teatr fizyczny.

Koszt: przy wpłacie całości do 25 marca 2016 roku = 350 zł, 
po tym terminie = 380 zł.

Informacje i zapisy: cyrkulacje.zapisy@gmail.com

Dorota Kamecka, tel. 726 515 498
Aga Rybak, tel.  530 716 044

Prowadząca o warsztacie:

Podczas warsztatów skupimy się na różnych fundamentalnych składnikach pracy aktora i tancerza, takich jak współpraca, precyzja, obecność, dynamika ruchu, reakcja i odpowiedź. Sesje warsztatowe będą polegać na improwizacjach ruchowych i tekstowych, realizowanych poprzez wymyślone zadania.

Vivien Wood przez osiem lat kształciła się w szkole Royal Ballet oraz studiowała taniec klasyczny i współczesny. Uznawana za jedną z najwybitniejszych tancerek tańca współczesnego w Wielkiej Brytanii. Występowała w Montrealu, Sydney, Paryżu i Hong Kongu w spektaklach Michael Clark Company oraz DV8 Physical Theatre.Obecnie uczy artystów zespołów tańca współczesnego i teatrów fizycznych, m.in. DV8 i National Dance Company Wales, w Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy.Współpracuje z Teatrem ZAR oraz ze Studiem Matejka nad tworzeniem partytur ruchowych do przedstawień. W 2012 roku pełniła rolę Associate Choreographic Artist w Dance City (Wielka Brytania).

Więcej informacji na stronie: www.cyrkulacje.wroclaw.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close