Wrocław: Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Zdjęcie: Wrocław: Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Fot. z materiałów artystki

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Iwaniec, jedyna w Polsce certyfikowana nauczycielka GAGA, zaprasza do Wrocławia na warsztaty, które odbędą się w dniach 30-31 stycznia. Terminy: czwartek, 30.01.2014: 19:00 – 20:00 – zajęcia gaga people, 20:15 – 21:30 – zajęcia gaga dancers; piątek, 31.01.2014: 19:00 – 20:00 – zajęcia gaga people, 20:15 – 21:30 – zajęcia gaga dancers. Cena: wejście na pojedyncze zajęcia: 30 zł, wejście na dwa zajęcia: 50 zł, wejście na cztery zajęcia: 100 zł. Miejsce: The One Hostel Rynek 30, 50-102 Wrocław, Poland. Zapisy: marynia.fekecz@gmail.com lub tel: 609773462.

Gaga to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na całkowitej improwizacji w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią. Nauczyciel porusza się z uczniami, cały czas, co pozwala się uczniom inspirować tym, jak porusza się nauczyciel i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Gaga jest codziennym treningiem dla tancerzy zespolu Batsheva Dance Company w Tel Avivie, Izraelu. Wyróżniamy dwa moduły zajęć Gaga: Gaga dancers i Gaga people. Gaga Dancers są skierowane do wszystkch tancerzy, dla tych, którzy mają podstawową wiedzę związaną z techniką tańca klasycznego, natomiast Gaga People, to zajęcia, do tych wszystkich, którzy nie posiadają umiejętności z zakresu żadnej techniki tanecznej, ale są zainteresowani pracą z ciałem i rozwojem ruchowym.

Natalia Iwaniec jest jedyną w Polsce certyfikowaną nauczycielką GAGA. Jej przygoda z GAGA rozpoczęła się od spotkania z Izraelskim choreografem Arkadi Zaidesem w 2009 roku w Poznaniu i od tego czasu uczestniczyła w licznych warsztatach GAGA w Polsce i za granicą. W 2010 roku przeprowadziła się do Tel Avivu, by uczestniczyć w codziennych zajęciach GAGA. W tym samym czasie wzięła udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy w zespole Yasmeen Godder, jako jedyna osoba spoza Izraela. W roku 2011 została zakwalifikowana do pilotażowego projektu GAGA TEACHERS TRAINING, gdzie pod okiem Ohada Naharina, tancerzy Batsheva Dance Company i znakomitych pedagogów GAGA, zgłębiała tą metodę pracy. Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli GAGA na Europie. Prowadziła regularne zajęcia w Londynie, jak i na licznych festiwalach w Polsce i za granicą. W ciągu ostatniego roku, poza intensywną praktyką nauczycielską GAGA, Natalia tańczyła w kilku spektaklach m.in. w ramach festiwalu Resolution!2013 w The Place w Londynie w spektaklu Pieces of mosaic w styczniu 2013 roku, jak i w Fryburgu podczas festiwalu Incidase w spektaklu Hello Love w październiku 2013. Obecnie Natalia uczy GAGA i bierze udział w niezależnych projektach jako tancerka w Polsce i za granicą.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Wrocław: The One Hostel Rynek 30

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close