Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0”: „Coaching teatru tańcaˮ – Warsztaty Mistrzowskie z prof. Ewą Wycichowską

Zdjęcie: Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0”: „Coaching teatru tańcaˮ – Warsztaty Mistrzowskie z prof. Ewą Wycichowską

fot. Paweł Wyszomirski

Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na Warsztaty Mistrzowskie: Coaching teatru tańca z prof. Ewą Wycichowską – tancerką, choreografką, profesor sztuk muzycznych, w latach 1988-2016 dyrektor naczelną i artystyczną Polskiego Teatru Tańca – Baletu Poznańskiego. Warsztaty są bezpłatne, odbywają się w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0.

Warsztaty Mistrzowskie to nowa propozycja edukacyjna Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Zajęcia są prowadzone przez aktorów, tancerzy, choreografów i reżyserów, a skierowane do osób zainteresowanych rozwojem w przestrzeni teatru, w tym szczególnie teatru ruchu.  

O warsztacie: 

Warsztaty będą dotyczyły zadań opartych na sztuce improwizacji ruchu, bezruchu i tańca jako narzędzia w procesie twórczym. Wspólnym tematem, który nas połączy w działaniach coachingowych, będzie słowo – MIĘSO, Mięso, mięso… W ciągu dwudniowej intensywnej pracy, wymagającej: uważności, empatii, wyobraźni, będziemy poszukiwać scen wyrażających nasz różnorodny stosunek do mięsa; mięsa w szerokim i osobistym rozumieniu. Uczestnicy warsztatów mogą (nie muszą) przynieść pomoce w postaci rekwizytów, kostiumów, które chcieliby w swoich działaniach wykorzystać. Jednak struktura kreacji pozostaje OTWARTA, a jej finał jest NIE DO PRZEWIDZENIA… – Ewa Wycichowska

Zapisy: Piotr Soroka, pio.soroka@gmail.com (o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń). Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wygodnego obuwia i stroju sportowego.

Warsztaty Mistrzowskie są częścią projektu Akcja: EDUKACJA 3.0 i dofinansowywane są z programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszłakowskiego Województwa Dolnośląskiego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy, al. Dębowa 16, w godz. 17.00-22.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close