Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy „Czy małe może stać się wielkie?” – warsztaty dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy „Czy małe może stać się wielkie?” – warsztaty dla dzieci i rodziców

890 BRODWAY/Marta Renzi/ USA. Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty towarzyszące spektaklowi Mikrokosmos, Czy małe może stać się wielkie?. Warsztaty odbędą się 27 kwietnia na Scenie Kameralnej, bezpośrednio po pokazie spektaklu o 16.00. Zajęcia pomyślane są jako wspólna zabawa dzieci i rodziców w kontekście oglądanego przedstawienia. Maksymalna ilość uczestników – 10 par po dwie osoby (dziecko i rodzic). Sugerowany wiek dzieci 6-8 lat. Czas trwania warsztatów: 60 minut. Organizatorzy proszą o zmianę obuwia na sportowe. Koszt udziału w warsztatach: 10 zł (para – rodzic z dzieckiem). Szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa w warsztatach oraz zapisy – tel. 71/337 21 03.

O warsztacie:

Czy małe może stać się wielkie? Przekonajcie się sami i przekroczcie z nami granicę między małym, a dużym światem. Za pomocą prostych metod wykreujemy nową rzeczywistość w mikro i makro skali, a do tego wcale nie będziemy potrzebować lupy, teleskopu, czy mikroskopu. Własnymi siłami, pomysłowością i chęciami stworzymy wspólnie najmniejszy teatr świata, gdzie biedronka ma nogi z rurek, pająk jest cały z włóczki, a motyle błyszczą folią. Będziecie mogli zaśpiewać w chórze żab, akompaniować muchom i tańczyć z pająkami.

Trailer spektaklu Mikrokosmos

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:20

Wrocław: Teatr Polski, Scena Kameralna, ul. Świdnicka 28

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close