Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Drzwi otwarte „Akcja: EDUKACJA”

Zdjęcie: Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Drzwi otwarte  „Akcja: EDUKACJA”

Akcja: Edukacja, grupa JUNIOR. Fot. materiały WTP.

Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza  dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami na „DRZWI OTWARTE” projektu „Akcja: EDUKACJA” w grupie JUNIOR.

TEATRALNY PLAC ZABAW, czyli zabawy teatralno-ruchowe z elementami pantomimy.

W każdą niedzielę organizowane jest spotkanie na teatralnym placu zabaw, na który wstępu nie ma rutyna, ale jest za to dużo miejsca dla wyobraźni, radości i wolności. Zajęcia dla dzieci i ich rodziców przewidziane są jako wspólna zabawa, w ramach której pedagodzy wykorzystywać będą elementarne i sprawdzone ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku dzieci.

Zajęcia trenują pamięć ruchową, wyobraźnię i ekspresję pozawerbalną za pomocą prostych ćwiczeń pantomimicznych i zabaw ruchowych. Podczas naszych zajęć dzieci nie tylko rozwijają swoją emocjonalność ruchową, ale również doświadczają kontaktu z ekspresją słowną i dźwiękową. Teatralno-edukacyjna propozycja WTP dla najmłodszych pomaga przezwyciężyć nieśmiałość oraz wesprzeć wieloaspektowy rozwój dziecka tak, aby skutecznie i umiejętnie przyczynić się do rozwoju umiejętności poznawczych i komunikacyjnych.

 

Partnerem zajęć jest Wydawnictwo ZAKAMARKI.

Wstęp bezpłatny.

Obowiązują wcześniejsze zapisy, ze względu na specyfikę zajęć liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Organizatorzy proszą, aby pamiętać o tym, aby na zajęcia: zabrać ciepłe skarpety/wziąć wygodne, lekkie buty na zmianę i ubrać się wygodnie; tak, aby nic nie krępowało naszych ruchów podczas zabaw na materacach.

Zapisy:  a.paluch@pantomima.wroc.pl  lub 71/337 21 03.

Na kolejne „DRZWI OTWARTE” dla grupy MŁODZIEŻ organizatorzy zapraszają 21 lutego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy, al. Dębowa 16.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close