Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Pokazy finałowe pierwszego etapu projektu „Akcja: EDUKACJA”

Zdjęcie: Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Pokazy finałowe pierwszego etapu projektu „Akcja: EDUKACJA”

Akcja SENIOR. Fot. Tobiasz Papuczys.

Wersja do druku

Udostępnij

Na Scenie na Świebodzkim Teatru Polskiego we Wrocławiu grupy MŁODZIEŻ i SENIOR, biorące udział w warsztatach Akcja: EDUKACJA, zaprezentują etiudy powarsztatowe. Młodzież i seniorzy od września 2014 uczestniczyli w warsztatach teatralnych pn. Akcja: EDUKACJA. Od tego czasu mierzyli się z różnorodnymi formami pracy w teatrze – od udziału w licznych warsztatach aktorskich, poprzez krytykę teatralną, aż po poznawanie pracy marketingowca. W grudniu tego roku obie grupy podsumują pierwszy etap swojej pracy i zaprezentują etiudy na bazie mitu o Dedalu i Ikarze. Opiekę reżyserską nad projektem sprawują: Agnieszka Kulińska (grupa MŁODZIEŻ) i Artur Borkowski (grupa SENIOR).

Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc /71 337 21 03/.

Więcej informacji na stronie:  www.pantomima.wroc.pl.

 

Akcja: EDUKACJA trwa we Wrocławskim Teatrze Pantomim od września 2014. W ramach programu odbywają się warsztaty dla dzieci i ich rodziców, młodzieży i seniorów. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zapoznać się z historią teatru, w tym historią teatru tańca i pantomimy, reinterpretacją mitu o Dedalu i Ikarze na przestrzeni epok, krytyką teatralną, a także brali udział w licznych warsztatach aktorskich prowadzonych m.in. przez aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Wrocławskiego Teatru Współczesnego, Teatru PINOKIO w Łodzi

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Wrocław: Teatr Polski, Scena na Świebodzkim, plac Orląt Lwowskich 20 C.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close