Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Warsztaty mistrzowskie – sesja 1: Anna Piotrowska

Zdjęcie: Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: Warsztaty mistrzowskie – sesja 1: Anna Piotrowska

Na zdjęciu: Anna Piotrowska. Fot. z materiałów WTP.

Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na pierwsze w 2014warsztaty mistrzowskie. Są to autorskie zajęcia realizowane przez reżyserów, choreografów, scenografów i kompozytorów, którzy aktualnie pracują we Wrocławskim Teatrze Pantomimy nad przygotowaniem premiery. Zajęcia są niezwykłą okazją do poznania różnych technik teatralnych, metod pracy w teatrze oraz rozwoju pod okiem uznanych artystów teatralnych. Warsztaty skierowane są do osób, które chcą podnieść swoje kompetencje i umiejętności oraz nauczyć się nowych, innowacyjnych form pracy z ekspresją ciała.

sesja 1 – Anna Piotrowska

 

Pierwsze warsztaty mistrzowskie poprowadzi Anna Piotrowska – reżyser i choreograf, która pracuje aktualnie we Wrocławskim Teatrze Pantomimy nad przedstawieniem pt. Historia brzydoty. Premiera planowana jest na luty 2014. Spektakl powstanie we współpracy z Laboratorium Ruchu działającym przy Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Partnerami strategicznymi są: Biuro Festiwalowe Impart 2016 oraz Instytut Muzyki i Tańca.

Zajęcia z Anną Piotrowską to intensywny trening fizyczny z pogranicza tańca współczesnego, teatru tańca oraz innych form fizycznej ekspresji aktora.

Koszt: 200 zł

Kontakt i zapisy: Zofia Maziarz, e-mail: promocja@pantomima.wroc.pl

tel. 71 337 21 03

Więcej informacji na:  www.pantomima.wroc.pl

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy, Aleja Dębowa 16

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close