Wrocław/X Brave Festival „Święte ciało”: Melanie Lomoff – warsztaty choreografii dla profesjonalistów

Zdjęcie: Wrocław/X Brave Festival „Święte ciało”: Melanie Lomoff – warsztaty choreografii dla profesjonalistów

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy X edycji Brave Festival zapraszają na warsztaty choreografii dla profesjonalistów ze zdobywczynią Grand Prix w Paryskim Międzynarodowym Konkursie Tańca, Melanie Lomoff. Przez trzy dni artystka będzie udzielała lekcji w sesjach po 4 godziny dziennie, a łączny koszt jej trzydniowych warsztatów to 250 zł. Zapisy trwają do 23 czerwca 2014. Zajęcia rozpoczynają się 13 lipca. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty.melanie@bravefestival.pl

Melanie Lomoff jest tancerką baletu klasycznego i uznaną choreografką tańca współczesnego. Ukończyła Conservatoire National Supérieur de Danse w Paryżu. W 2000 roku zdobyła Grand Prix w Paryskim Międzynarodowym Konkursie Tańca, odpowiednik filmowych Oskarów. Występowała w renomowanych spektaklach, m.in. Paradis, La Mitrailleuse en Etat de Grace, Babel Heureuse. Od dwóch lat pracuje jako samodzielny choreograf. „Wykształciła swój własny i niespotykany język. Zabiegają o nią najwięksi choreografowie, jak Iván Pérez czy Jiří Kylián. Jeśli ktokolwiek ma szansę zastąpić Pinę Bausch – będzie to właśnie Melanie” mówi Grzegorz Bral, dyrektor artystyczny Brave Festival. Choreografka wystąpi w ramach Brave Festival już 12 lipca. Publiczności zaprezentuje swój premierowy spektakl Trzy studia ciała, inspirowany tryptykiem malarskim Francisa Bacona.

Trailer

ARCHIWUM PREZENTACJI

Wrocław: Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła, ul. Purkyniego 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close