Wystawa fotografii Mariusz Bieleckiego – Śladem tańca i światła

Zdjęcie: Wystawa fotografii Mariusz Bieleckiego – Śladem tańca i światła

Wersja do druku

Udostępnij

Mariusz Bielecki „madmax” stale współpracuje z Lubelskim Teatrem Tańca i Grupą Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej. Towarzyszy premierom spektakli i kolejnym Międzynarodowym Spotkaniom Teatrów Tańca, a także prezentacjom Forum Tańca Współczesnego. Latem 2006 roku fotografował Lubelski Teatr Tańca podczas trudnej sesji zdjęciowej na starym strychu Centrum Kultury. Było to pierwsze spotkanie z teatrem tańca, które mimo ciężkich warunków fotografowania sprawiło, że zakochał się w tej dziedzinie sztuki. Ostatnie fotografie również powstawały w trudnych warunkach, podczas zdjęć filmowych do Stand By, na terenie remontowanego Centrum Kultury.

Przygodę z fotografią zaczynał od fotografowania warsztatów kowalstwa artystycznego w 2001oku. Brał udział w tworzeniu studenckiej Grupy Fotografów Lubelskich. W tematach fotograficznych poza teatrem tańca fascynuje go szczególnie portret. Zdarza mu się rozkładać swoją lustrzankę cyfrową na części pierwsze i eksperymentować z modyfikacjami. Poza fotografią pasjonuje się głównie filozofią i psychologią.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Centrum Handlowe Plaza, u. Lipowa 13, Lublin

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close