XVIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Zdjęcie: XVIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Wersja do druku

Udostępnij

XVII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego w dniach 20-27 sierpnia 2011 to niezwykle szeroka oferta warsztatowa adresowana do uczestników w każdym wieku. Warsztaty odbywają się na czterech poziomach zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.  Zajęcia w 51 technikach i stylach tańca będą poprowadzone przez 44 pedagogów z Polski i różnych stron świata. Wśród proponowanych technik znajdują się różne odmiany jazzu, min. funk jazz, modern jazz, lyrical jaz, modern jazz, a także lyrical hip hop, afro brasil, salsa, experimental fusion dance i flamenco. Spośród zajęć związanych z tańcem współczesnym warto wymienić zajęcia contemporary dance na bazie techniki Marthy Graham (Paulina Wycichowska), contemporary release (Urszula Bernat)  i body conditioning z elementami BMC (Iwona Olszowska), a także cykl zajęć pod hasłem Metody pracy w teatrze tańca (m.in. z Johannesem Wielandem i Talią Landą.

Zapisy na Warsztaty rozpoczęły się tradycyjnie 15 maja za pośrednictwem strony internetowej http://www. ptt-poznan.pl i trwają do wyczerpania miejsc w poszczególnych grupach. Uczestnicy Warsztatów mogą liczyć na opiekę pielęgniarską i rehabilitacyjną, liczne udogodnienia oraz dostarczający wszelkich informacji „Tanecznik”, który zawiera plan zajęć, ważne komunikaty, mapkę poszczególnych obiektów oraz wiadomości turystyczne i komunikacyjne.

Szczegółowe informacje:

http://www.ptt-poznan.pl

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close