XX MPWFT „Strefa kontaktu”/Kalisz: Krzysztof Stasiak, Mariola Benesz „Masina” – film ODWOŁANE

Zdjęcie: XX MPWFT „Strefa kontaktu”/Kalisz:  Krzysztof Stasiak, Mariola Benesz „Masina” – film ODWOŁANE

Strefa Kontaktu

Wersja do druku

Udostępnij

Film MASINA w reżyserii Krzysztofa Stasiaka, według scenariusza i w choreografii oraz wykonaniu Marioli Benesz  to swobodna, poetycka refleksja nad kobiecością opowiedziana językiem ciała i ruchu. Dotyka wybranych jej aspektów w kontekście zarówno uniwersalnym, jak i odnoszącym się do życia w obecnych czasach. Chociaż nie jest dosłowną biografią, zawiera wiele elementów nawiązujących do filmowych ról Giulietty Masiny, aktorki i żony Felliniego, które czynią go swoistą podróżą w głąb duszy kobiety.

Scenariusz, choreografia, taniec Mariola Benesz
Reżyseria, Zdjęcia, Dźwięk Krzysztof Stasiak
Zdjęcia w studio Nicoals Villegas
Muzyka Darius Gall
Montaż Mariola Benesz,Krzysztof Stasiak
Kostiumy Aleksandra Staszko
Charakteryzacja w studio Karina Witkowska
Produkcja Krzysztof Stasiak

© BMC FILM 2012

Format HD 16:9, CzB+Kolor

Czas trwania: 23min. 48sek.

Projekt zrealizowany w ramach stypendium w dziedzinie kultury Marszałka Województwa Śląskiego (2011)

Krzysztof Stasia – Reżyser, producent i realizator dźwięku. Studiował Jazz w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Realizację TV w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. Właściciel istniejącej od 1990 roku firmy producenckiej BMC Film. Początkowo związany z produkcją muzyczną oraz realizacją i postprodukcją dźwięku do filmów fabularnych i dokumentalnych. Od roku 2006 realizator i producent filmów dokumentalnych, artystyczno-muzycznych oraz reklamowo – promocyjnych.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 22:00

KALISZ: Klubogaleria Frajda, ul. Główny Rynek 15/21

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close