XX MPWFT „Strefa kontaktu”/Kalisz Magdalena Grzybowska – instalacja ODWOŁANE

Zdjęcie: XX MPWFT „Strefa kontaktu”/Kalisz Magdalena Grzybowska – instalacja ODWOŁANE

Strefa Kontaktu

Wersja do druku

Udostępnij

Instalacja Magdy Grzybowskiej składa się z kilku obiektów umieszczonych w przestrzeniach Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Obiekty te nawiązują do zjawiska ruchu. Stworzone zostały z takich materiałów jak metal, ceramika, szkło, tkanina.

Magda Grzybowska to absolwentka  Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (specjalność rzeźba) w roku 2000. Od roku 2006 pracuje jako asystentka w pracowni rzeźby prof. Christosa Mandziosa w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Autorka instalacji, akcji, obiektów, w których korzysta z mediów takich jak ceramika, światło, woda, dźwięk. Interesuje ją miejsce styku różnych zjawisk (forma-ruch, woda-dźwięk, światło-forma…) W swoich ostatnich instalacjach wykorzystuje ruch tancerki jako materiał rzeźbiarski.

www.magdagrzybowska.wordpress.com

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Wernisaż - KALISZ: Galeria w Hallu, CKiS, ul. Łazienna 6

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close