Żary: Alicja Brzezicka „Wakacje boso” – warsztaty tańca współczesnego

Zdjęcie: Żary: Alicja Brzezicka „Wakacje boso” – warsztaty tańca współczesnego

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Żarski Dom Kultury zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzi Alicja Brzezicka, absolwentka The Scottisch School of Contemporary Dance w Dundee. Koszt warsztatów: 30zł (dla członków sekcji ŻDK), 50zł (pozostałe osoby). Warsztaty będą prowadzone w grupach wiekowych i zakończone pokazem powarsztatowym. Szczegółowych informacji udziela pani Bożena Wróbel w siedzibie Żarskiego Domu Kultury lub pod numerem telefonu 683742431.

Opłatę za warsztaty należy przelać na konto. Dane do przelewu:

Żarski Dom Kultury 
68-200 Żary 
Wrocławska 7
PKO BP SA Oddział Żary
41 1020 5460 0000 5402 0118 5404
W tytule wpłaty należy wpisac „wakacje  boso”.

Alicja Brzezicka  – tancerka, performerka, choreografka. Ukończyła  z wyróżnieniem The Scottish School of Contemporary Dance w Szkocji. Obecnie tańczy w wielu projektach i produkcjach The Scottish Dance Theatre. Wystepowała wielokrotnie na deskach The Space w Dundee i Angus College, jak również w Aberdeen, Edinburgh, Perth i Leeds. Brała udział w licznych warsztatach tanecznych, m.in. z Errol White Dance Company, Kast Dance Company, Scottish Dance Theatre Retina Dance Company, Small Petit Klein Dance Company w Szkocji, a także w Polsce – z takimi artystami jak: Witold Jurewicz, Leszek Bzdyl, Dawid Lorenc, Jacek Owczarek, Iwona Olszowska, Natalia Iwaniec. Prowadzi w Szkocji zajęcia z dziećmi i studentami, jej pasją jest rozwijanie wiedzy na temat improwizacji scenicznej.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Żary: Sala Widowiskowa LUNA w Żarach, ul. Okrzei 35

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close