ENG
A A A
 sierpień 2018 
aktualności - archiwum | 9
Fot. materiały organizatorów

Warszawa/Centrum w Procesie: Karolina Kraczkowska „I sneak into my subliminal space”

12 lipca 2018

W ramach cyklu Centrum w Procesie Centrum w Ruchu w Warszawie (ul. Żagańska 1a) zapraszają w czwartek 12 lipca o godz. 18.00 na spektakl Karoliny Kraczkowskiej I sneak into my subliminal space. Będzie pierwsza prezentacja work-in-progress w ramach tegorocznej odsłony projektu.

O spektaklu:

Łowca Androidów to dystopijna wizja przyszłości, podszyta filozoficznymi zagadnieniami na temat rzeczywistości i zależności. Spektakl bada zależność pomiędzy tym co organiczne i nieorganiczne, umysłem i ciałem, początkiem, trwaniem, wygaśnięciem, wyborem - efektem głębokiego i autentycznego pragnienia a wyuczonym, zaprogramowanym schematem. 

 

Po pokazie odbędzie się rozmowa z ekspertką dr Sandrą Frydrysiak.

Fot. materiały organizatorów

Warszawa: Premiera spektaklu Agaty Sinarskiej „You are safe” w ramach programu „Poszerzanie pola”

11 lipca 2018

W ramach chorograficznego programu Nowego Teatru i Art Stations Foundation Poszerzanie pola, 12 lipca o godzinie 19.00 odbędzie się premiera spektaklu You Are Safe. Będzie to choreografia zależności ruchu ciał ludzkich, ciał obcych, myśli, bilionów bakterii, wirusów, globalnego ocieplenia, politycznych wyobrażeń oraz teorii.

Kolejne spektakle odbędą się w dniach 13 i 14 lipca.

 

Szczegóły: http://www.nowyteatr.org/pl

 

Fot. materiały organizatorów

Warszawa: Pokazy Białego Teatru Tańca w Teatrze Komedia

10 lipca 2018

W dniach 10-12 lipca 2018 roku Teatr Komedia w Warszawie (ul. Słowackiego 19a) zaprasza na pokazy dwóch spektakli Białego Teatru Tańca: Śmierć i dziewczyna oraz Light w choreografii Izadory Weiss. Dzięki finansowemu wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy od kwietnia 2018 roku Biały Teatr Tańca Izadory Weiss rozpoczęł współpracę programową z Teatrem Komedia opartą na zasadzie rezydencji. W trakcie kilku kolejnych miesięcy na deskach Teatru  będzie można obejrzeć spektakle taneczne w inscenizacji Izadory Weiss. Program współpracy Teatru Komedia i Białego Teatru Tańca będzie realizowany pod hasłem Mapa a terytorium – taneczne transgresje. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć pięć różnych spektakli: Cool FireFedraŚmierć i dziewczyna oraz Light. W ramach programuodbędą się również kilkudniowe warsztaty taneczne oraz dyskusja panelowa dotycząca zagadnień i problematyki języka współczesnego tańca z udziałem członków Białego Teatru Tańca, teoretyków sztuki oraz publiczności.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia