ENG
A A A
 sierpień 2019 

Kraków: Międzynarodowe Warsztaty „D.A.N.C.E”

5 sierpnia 2019 - 11 sierpnia 2019 | godz. 10:00 | Kraków: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży ul. Wietora 13/15

Anna Karabela zaprasza do Krakowa na Międzynarodowe Warsztaty D.A.N.C.E. Tygodniowe zajęcia będą okazją do pogłębienia świadomości ciała, poszerzenia umiejętności w zakresie różnych technik tańca – od klasycznego, przez współczesny, po acro jogę – a także wymiany intelektualnej i kulturowej. Warsztaty skupiają artystów i uczestników z różnych krajów Europy – wśród prowadzących m.in. pedagodzy z Japonii, Ukrainy czy Węgier.

 

Cena: pakiet obejmujący wszystkie techniki i udział w pokazie finałowym – 750 zł; 1 dzień warsztatów – 130 zł; pojedyncze zajęcia – 35 zł

Zapisy, rezerwacje, pytania: akarabela20@gmail.com (w tytule: Warsztaty D.A.N.C.E oraz imię i nazwisko)

Warszawa/Projekt X: „W oktagonie” − transformacyjne warsztaty walki, prowadzenie: Florentina Holzinger

9 sierpnia 2019 - 10 sierpnia 2019 | godz. 16:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3, w godz. 16.00-19.00

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na warsztaty z Florentiną Holzinger W oktagonie − transformacyjne warsztaty walki, które odbędą się w ramach wystawy Projekt X.  Uczestnicy dowiedzą się m.in., w jaki sposób można wykorzystać przygotowanie do walki w ringu do tworzenia sztuki, w tym – sztuki tańca. Znajomość boksu i kickboxingu nie jest wymagana. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim i zakończy je otwarty dla publiczności Fight Club.

 

Koszt: 50 zł (2 dni po 3 godziny)

Zgłoszenia: formularz uczestnictwa należy przesłać na adres: informacja@zacheta.art.pl

Kraków/Biopolis: Aleksandra Borys – warsztaty choreograficzne

10 sierpnia 2019 | godz. 11:30 | Kraków: Ogród Botaniczny UJ, ul. Kopernika 27, godz. 11.30-15.30

Pracownia Kuratorska i Fundacja Performat zapraszają na warsztaty choreograficzne z Aleksandrą Borys, które odbędą się w ramach programu towarzyszącego rezydencji Karoliny Grzywnowicz w Ogrodzie Botanicznym UJ. Działania są częścią projektu Biopolis – cyklu rezydencji artystyczno-badawczych.

 

Wstęp wolny. Rejestracja: tutaj

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia