ENG
A A A
 luty 2018 

Mediolan/Citofonare PimOff: Nabór na rezydencje artystyczne w dziedzinach taniec/ teatr/ muzyka

24 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór na rezydencje artystycznej Citofonare PimOff. PimOff jest wielofunkcyjną przestrzenia performatywną działającą od 2005 roku w Mediolanie. Rezydencje są głównym narzędziem wsparcia produkcji artystycznych w Citofonare PimOff. Organizacja wspiera wschodzących/e artystów/tki w realizacji projektów dramatycznych, tanecznych i performatywnych, które nie miały jeszcze swojej premiery. Rezydencje kończą się publicznymi prezentacjami projektów.

 

Termin składania wniosków: 31 marca 2018

Formularz zgłoszeniowy

Gdańsk/Klub ŻAK: Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2018”

22 stycznia 2018

Konkurs

Klub ŻAK w Gdańsku ogłasza Międzynarodowy Konkurs SOLO DANCE CONTEST 2018 na solo z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego (contemporary dance/ contemporary ballet). Konkursodbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w dniach 11 – 15 czerwca 2018.  Konkurs skierowany jest do artystów-tancerzy i ma na celu wspieranie oraz promocję tańca współczesnego. Mogą w nim uczestniczyć tancerze tańca współczesnego (contemporary dance/ contemporary ballet) o udokumentowanym dorobku artystycznym lub dyplomowani tancerze.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs upływa 31 marca 2018 roku – uwaga: liczy się data wpływu zgłoszenia do Klubu Żak).

Wyszehradzki Program Rezydencyjny – Sztuki Performatywne – nabór na rok 2018

19 stycznia 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór do dwóch programów rezydencyjnych finansowanych z środków Funduszu Wyszehradzkiego. Nabór skierowany jest dla artystów i artystek działających w dziedzinach sztuk performatywnych oraz audiowizualnych. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lutego 2018. Program Performing Arts Residencies wspiera innowacje, eksperymenty i kreatywność w dziedzinie sztuk performatywnych – nowego dramatu, tańca współczesnego, nowego cyrku, tańca fizycznego, wizualnego i alternatywnego oraz performansu. Program nie przyjmuje zgłoszeń od teatrów instytucjonalnych, festiwali teatralnych, ani projektów dotyczących wcześniej zrealizowanych produkcji.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia