ENG
A A A
 luty 2019 

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA” – nabór na grudniowe warsztaty Grupy Otwartej „Body and mind”

29 listopada 2018

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza młodzież, dorosłych i seniorów na grudniowe warsztaty w ramach Grupy Otwartej Body and mind. Będzie to ostatni blok zajęć w tym roku. Warsztaty poprowadzi Paulina Jóźwin. Uczestnicy będą pracować nad sprawnością fizyczną, poszerzaniem możliwości twórczych oraz nad świadomością ciała. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i w czwartki w godz. 17.00-19.00.

 

Zapisy: pio.soroka@gmail.com
Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji na stronie www.pantomima.wroc.pl w zakładce edukacja

Leitring bei Leibnitz/Austria: Stypendia dla osób uczestniczących w międzynarodowej konferencji i warsztatach teatru fizycznego „Teatr między tradycją i współczesnością”

18 października 2018

Stypendia

Organizatorzy corocznej międzynarodowej konferencji i warsztatów IUGTE (13-17 / 17-21 grudnia 2018, Leitring bei Leibnitz, Austria) zachęcają osoby uczestniczące w tegorocznej edycji konferencji i warsztatów performatywnych pt. Teatr między tradycją i współczesnością do składania wniosków stypendialnych o grant konferencyjny, który zostanie przyznany wybranym uczestni(cz)kom konferencji i warsztatów.

 

Szczegółowe informacje: https://www.physicaltheatrescholarships.com/

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 2.0” – nabór na sezon 2018/2019

10 września 2018

Warsztaty

Rusza kolejna edycja działań edukacyjnych we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Wśród propozycji nie zabranie znanych i lubianych przez uczestników warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Akcja: EDUKACJA to najważniejszy projekt edukacyjny wrocławskiej pantomimy angażujący w działania warsztatowe i teatralne różne grupy społeczne i wiekowe. W sezonie teatralnym 2018/2019 Akcja: EDUKACJA będzie kontynuowana w nieco odświeżonej formule, ale najważniejsze i najpopularniejsze zajęcia pozostaną w programie. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

 

Informacje dotyczące wszystkich bloków warsztatowych i zasad zgłoszeń znajdują się na stronie: www.pantomima.wroc.pl w zakładce aktualności oraz edukacja.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia