ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Warszawa/Nowy Teatr: Renata Piotrowska-Auffret „Dzikie!” – warsztaty dla kobiet 40+

18 marca 2019

Warsztaty

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów pt. Dzikie!, które poprowadzi Renata Piotrowska-Auffret. Warsztaty są autorską propozycją choreografki i performerki, skierowaną do kobiet, które czują się kobietami po czterdziestce, pragną na nowo odna­leźć swoją siłę w ciele i przyjemność w tańcu, wzmocnić akceptację siebie, odkryć indywidualną dzikość, seksualność i moc poza streotypami.

 

Terminy zajęć: 9, 16, 23 kwietnia oraz 7, 14, 21, 28 maja, godz. 18.00

Czas trwania pojedynczych zajęć: 1,5 godz. 

Bilety: 30 zł, bilety.nowyteatr.org

Wrocław/Instytut Grotowskiego: Teatr fizyczny – warsztaty z Vivien Wood

18 marca 2019

Warsztaty

Instytut im. Jerzego Grotowskiego zaprasza w dniach 5–9 kwietnia na warsztaty prowadzone przez Vivien Wood. Zajęcia skupią się na podstawowych elementach pracy aktora/tancerza, jak: współpraca, precyzja, obecność, dynamika ruchu, reakcja i odruchy.

 

Zapisy do 24 marca 2019 roku.

Polska Platforma Tańca 2019: Nabór zgłoszeń do OPEN PLATFORM

14 marca 2019

Nabór prac performatywnych

Instytut Muzyki i Tańca serdecznie zaprasza do nadsyłania zgłoszeń do udziału w OPEN PLATFORM – prezentacjach polskich artystów sztuki tańca i choreografii. Będą one miały miejsce podczas finału Polskiej Platformy Tańca w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Wybrani artyści będą mogli zaprezentować główne założenia swojej twórczości, obszary zainteresowań, preferowane kierunki i modele współpracy przed międzynarodowym gronem kuratorów, przedstawicieli festiwali oraz instytucji, zaproszonych na Platformę.

 

Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 kwietnia przez formularz, do którego link znajduje się w treści ogłoszenia.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia