ENG
A A A
 maj 2018 

Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: „Zaufanie” – warsztaty z Darą Friedman

12 kwietnia 2018

Warsztaty

W ramach IN OUT FESTIVAL 2018 CSW Łaźnia w Gdańsku zaprasza tancerzy i artystów wizualnych w niedzielę 22 kwietnia (w godz. 12.00-16.00) do udziału w warsztatach z improwizacji kontaktowej wokół muzyki Claude’a Debussy'ego Preludium do „Popołudnia fauna” Proces ten zostanie udokumentowany, a kamera będzie częścią improwizacji. Tematem warsztatów będzie ZAUFANIE. Warsztaty są bezpłatne.

 

Zapisy: office@inoutfestival.pl

 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca 2018: Konferencja: Program warsztatów tanecznych „Przez Pryzmat Ruchu”

10 kwietnia 2018

Warsztaty

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza do udziału w programie warsztatów tanecznych Przez Pryzmat Ruchu, które stanowią praktyczną część Ogólnopolskiej Konferencja Naukowa „Taniec w Warszawie. Społeczeństwo, edukacja, kultura”. W ramach programu warsztaty w niedzielę 22 kwietnia poprowadzą Izabela Chlewińska, Natalia Oniśk, Alicja Złoch, Anna Opłocka i Zuzanna Kupidura oraz Piotr Zgorzelski. Warsztaty są bezpłatne, na każdy obowiązują osobne zapisy. Publikujemy szczegółowe  informacje.

Frankfurt/Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego: nabór na studia magisterskie z komparatystyki dramatycznej i badań nad performansem / studia magisterskie w zakresie dramaturgii

6 kwietnia 2018

Edukacja

Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie ogłasza nabór do podwójnego programu studiów magisterskich w zakresie komparatystyki dramatu oraz badań nad performansem, stworzonego we współpracy z trzema europejskimi uniwersytetami partnerskimi i przeznaczonego dla studentów i studentek zainteresowanym karierą dramaturgów w kontekście międzynarodowym i międzykulturowym. Zajęcia w ramach programu będą prowadzone we Frankfurcie (2 semestry) oraz w jednym z uniwersytetów partnerskich (Bruksela, Paryż, Oslo, Helsinki); ponadto słuchacze i słuchaczki wezmą udział w szkoleniu za granicą.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń na rok akademicki 2018/2019: 31 maja 2018 (decyduje data stempla pocztowego).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia