ENG
A A A
 listopad 2018 

Bytom/Teatr ROZBARK: warsztaty z Izabelą Orzełowską

30 października 2018

Warsztaty

24 listopada Teatr ROZBARK w Bytomiu zaprasza na pierwsze na Śląsku warsztaty tańca współczesnego z Izabelą Orzełowską. Warsztaty skierowane są do tancerzy, studentów, performerów, miłośników tańca i osób poszukujących i chcących rozwijać swój warsztat taneczny pod kątem poznania ciała jako nieograniczonego źródła inspiracji.

 

50 zł za jeden blok zajęć / 70 zł za dwa bloki (zgłoszenia do 10 listopada)

60 zł za jeden blok zajęć / 80 zł za dwa bloki (zgłoszenia po 10 listopada)

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada 2018 roku włącznie na adres: a.bienkowski@teatrrozbark.pl

IMiT: Konkurs dla młodzieży „Pamięć"

29 października 2018

Konkurs

Zbliża się dzień 1 listopada – Święto Zmarłych. To czas, kiedy przede wszystkim wspominamy zmarłych z naszych rodzin. W tym okresie warto również wspomnieć zmarłych polskich muzyków – kompozytorów i wykonawców oraz polskich tancerzy i choreografów. Zależy nam na przywróceniu pamięci o nich, dlatego wspólnie z Centrum Edukacji Artystycznej ogłaszamy skierowany do młodzieży konkurs na opis i dokumentację grobu polskich artystów muzyków i artystów sztuki tańca.

 

Opracowania w postaci elektronicznej (pliki w formatach *.doc *.docx, *.pdf, *.ppt lub *.jpg) należy przesyłać do 30 listopada br. na adres: konkurs@imit.org.pl

 

 

 

Kraków/Teatr Nowy: Nabór do „Laboratorium Nowego Teatru”

25 października 2018

Rezydencja artystyczna

Teatr Nowy w Krakowie zaprasza studentów i absolwentów reżyserii, aktorstwa, dramaturgii i choreografii do udziału w projekcie Laboratorium Nowego Teatru, którego celem jest stworzenie młodym twórcom szansy na realizację własnych projektów artystycznych. Laboratorium oferuje: wsparcie mentorskie, cykl warsztatów mistrzowskich, Obozy Teatralne oraz możliwość realizacji własnego projektu artystycznego na scenie Teatru Nowego w Krakowie ze wsparciem 24 tys. zł. Do projektu zostaną zakwalifikowane 4 osoby. Udział jest bezpłatny.   

 

Więcej informacji: tomasz.teatrnowy@gmail.com, tel. +48 505060196

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 listopada 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia