ENG
A A A
 luty 2019 

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór zgłoszeń do programu studiów podyplomowych DAS Third

12 lutego 2019

Edukacja

DAS Graduate School przy Akademii Sztuk Pięknych w Amsterdamie ogłasza nabór na rok 2019 do programu DAS Third, czyli dwuletnich studiów podyplomowych. Program ten stanowi unikatową formę wsparcia dla młodych artystów sztuk teatralnych, choreograficznych i performatywnych, którzy chcą prowadzić własne badania artystyczne. Podczas studiów uczestnicy podzieleni są na niewielkie grupy badawcze, w których otrzymują niezbędne narzędzia i wsparcie, pozwalające na podnoszenie aspiracji naukowych i możliwości ich realizacji. Program uzupełnia naukę na poziomie uniwersyteckim o zindywidualizowany program skierowany do każdego uczestnika.

 

Zgłoszenia do programu można przesyłać do 1 marca 2019 roku.

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – nabór na warsztaty Grupy Otwartej

12 lutego 2019

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza młodzież, dorosłych i seniorów na dwumiesięczny cykl warsztatów Grupy Otwartej w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0. Zajęcia są znakomitą okazją do zapoznania się z podstawowymi zasadami pantomimy, szczególnie pantomimy zespołowej ukształtowanej przez Henryka Tomaszewskiego, jak również pracy aktorskiej nad scenami i etiudami. W marcu i kwietniu warsztaty pod hasłem Interakcja poprowadzi Mateusz Kowalski. 

 

Zajęcia odbywać się będą soboty, w godz. 16.00-20.00, w sali prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Zapisy: pio.soroka@gmail.com

 

Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.pantomima.wroc.pl w zakładce edukacja.

Gdańsk: „Amareya_LAB” – warsztaty i nabór uzupełniający do grupy projektowej

11 lutego 2019

Warsztaty

Teatr Amareya zaprasza 26 lutego na zimowe warsztaty w inspirującej przestrzeni gdańskiej Synagogi. Dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć regularną i pogłębioną pracę warsztatową z Teatrem, będzie to doskonała okazja, by dołączyć do grupy stałych adeptów AMAREYA_LAB. Wyłoniona podczas naboru grupa projektowa wspólnie z zespołem Amareya Theatre & Guests będzie pracować nad kolejnymi spektaklami.

 

Termin: 26 lutego 2019 roku, godz. 19.00-21.00

Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz: Synagoga Nowa, ul. Partyzantów 7

Wstęp na warsztaty i nabór: 30 zł

Prowadzenie: Katarzyna Pastuszak i Aleksandra Śliwińska (Amareya Theatre & Guests)

 

Zgłoszenia można przesyłać do 26 lutego, do godz. 17 na adres: amareya.theatre@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 605 228 391 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia