ENG
A A A
 luty 2018 

Kopenhaga: Nabór do XI edycji Copenhagen International Choreography Competition (13-14 lipca 2018)

20 lutego 2018

Konkurs

Trwa nabór do XI edycji Copenhagen International Choreography Competition (CICC), która odbędzie się w dniach 13-14 lipca 2018 roku. Organizowany co roku konkurs jest platformą dla odkryć i promocji wschodzących talentów w dziedzinie współczesnej choreografii. Od czasu pierwszej edycji w 2008 roku CICC zyskał status jednego z najsłynniejszych konkursów choreograficznych w Europie, który corocznie przyciąga artystów i artystki z całego świata. W ramach CICC swoje prace prezentowali artyści i artystki z ponad 25 krajów. Prace zakwalifikowane do konkursu prezentowane są w nowoczesnym wnętrzu oraz oceniane przez jury złożone z uznanych przedstawicieli międzynarodowego środowiska tanecznego. Dla wielu osób udział w konkursie okazał się przełomem w ich karierach artystycznych.

 

Więcej informacji dla zainteresowanych udziałem w konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie CICC: www.cph-icc.dk

Bułgaria: Otwarty nabór propozycji małych projektów kulturalnych w ramach programu Płowdiw – Europejska stolica kultury 2019)

20 lutego 2018

Trwa otwarty nabór propozycji finansowania małych projektów kulturalnych z udziałem organizacji kulturalnych, niezależnych kuratorów i artystów z Bułgarii i Europy, organizowanych w ramach programu Płowdiw – Europejska Stolica Kultury 2019. Celem projektu jest wspieranie realizacji małych projektów, stymulowanie działań społecznych, przyciąganie i rozwój inicjatyw kulturalnych w poszczególnych dzielnicach i przestrzeni alternatywnej miasta Płowdiw (Bułgaria).

 

Termin realizacji: wrzesień 2018 - grudzień 2019.

Pełen pakiet dokumentów zgłoszeniowych należy przesłać w wersji elektronicznej do 6 kwietnia 2018 (godz. 17.00) na adres: smallprojects@plovdiv2019.eu

Wrocławski Teatr Pantomimy: Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów

19 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 3-4 marca 2018 Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza pedagogów, instruktorów teatralnych i nauczycieli do udziału w warsztatach teatralnych. Warsztaty skierowane są do pedagogów prowadzących zajęcia teatralne, wychodzących ze swoją klasą do teatru i mających świadomość, jak ważna jest rola edukacji artystycznej i teatralnej w rozwoju i kształtowaniu swoich uczniów. Celem jest podniesienie kompetencji nauczycieli i przekazanie nowych narzędzi do pracy z dziećmi i młodzieżą w technice pantomimy. Szkolenie obejmuje 10 godzin warsztatowych prowadzonych przez aktora i pedagoga Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Artura Borkowskiego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zajęciach jest bezpłatny.

 

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres: agnieszka.charkot@gmail.com.

Kartę można pobrać ze strony: www.pantomima.wroc.pl.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia