ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Amsterdam/Essen: Nabór nominacji do Nagrody im. Kurta Joossa 2019

10 września 2018

Konkurs

Trwa nabór nominacji do tegorocznej edycji Nagrody im. Kurta Joossa (Kurt Jooss Prize 2019). Sponsorami nagrody są amsterdamska fundacja im. Anny i Hermanna Markardów oraz Miasto Essen. Kwota nagrody wynosi 10.000 Euro. Nagroda im. Kurta Joossa przyznawana jest wschodzącym choreograf(k)om nie legitymującym się szerokim dorobkiem, bez względu na wiek i reprezentowany styl.

 

Termin nadsyłania nominacji: 24 października 2018.

Warszawa/XVII Festiwal Ciało/Umysł: warsztaty z artystami biorącymi udział w tanecznej walce

6 września 2018

Warsztaty

W dniu 29 września, w ramach XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Ciało/Umysł Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na warsztaty z artystami biorącymi udział w tanecznej walce. Podczas 1,5-godzinnych zajęć uczestnicy warsztatów zapoznają się z techniką tańca zaproszonych artystów. Przygotują się razem z nimi do walki. Podczas niedzielnej walki będzie runda, w której uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił. Poziom wszystkich zajęć jest średniozaawansowany. Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie ruchowo-taneczne.  Liczba miejsc ograniczona.

 

Rezerwacje miejsc poprzez formularz online:

https://goo.gl/forms/9fsr869J4mBpwsoh1

 

 

Wrocławski Teatr Pantomimy: Konkurs na debiut reżyserski

4 września 2018

Konkurs

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza studentów IV roku reżyserii oraz jej absolwentów (do 35. roku życia) do udziału w konkursie na debiut reżyserski. Konkurs na debiut zapowiada obchody 100. rocznicy urodzin Henryka Tomaszewskiego. Do udziału w konkursie zgłosić mogą się studenci IV roku reżyserii i jej absolwenci (do 35 roku życia), a ocenie podlegał będzie egzemplarz reżyserski. Wysoko punktowanymi elementami będą m.in.  próba reinterpretacji polskiej klasyki lub prapremiera tekstu polskiego autora. Premiera przedstawienia wejdzie do repertuaru teatru.

 

Zgłoszenia należy wysłać najpóźniej do 19 listopada 2018.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia