ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Poznań: Warsztaty ruchowe dla mężczyzn. Prowadzenie: Dominik Więcek

22 sierpnia 2018

Warsztaty

Inkubator Kultury Pireus zaprasza na bezpłatne warsztaty ruchowe dla mężczyzn, które poprowadzi Dominik Więcek. Będzie to cykl jednorazowych, niepołączonych ze sobą spotkań przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn. Warsztaty skupiać się będą na zwiększaniu świadomości ciała, a zwłaszcza układu kostnego oraz mięśniowego. Zajęcia nie wymagają dotychczasowego doświadczenia, bądź żadnego treningu przygotowawczego.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Zapisów należy dokonywać drogą mailową na adres: warsztatyruchowepoznan@gmail.com

 

Centrum Sztuki Tańca 2018: Nabór na drugi semestr warsztatów z pisania o tańcu. Prowadzenie: Hanna Raszewska-Kursa

22 sierpnia 2018

Nabór do projektu

W 2018 roku Centrum Sztuki Tańca w Warszawie koncentruje się na szeroko pojętej edukacji w dziedzinie tańca współczesnego.  W ramach działań z obszaru teorii tańca organizatorzy zapraszają do naboru na drugi semestr warsztatów z pisania o tańcu, które są prowadzone przez badaczkę i krytyczkę tańca Hannę Raszewską-Kursę. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które mają już pewne doświadczenie w pisaniu, są gotowe włączyć się we wspólną pracę i dołączyć do istniejącej już grupy.  

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 W celu zgłoszenia na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go pod adres krytykatanca@centrumsztukitanca.eu do 31 sierpnia 2018.

Warszawa/UMFC: Nabór na dwuletnie Podyplomowe Studia Teorii Tańca

21 sierpnia 2018

Edukacja

W październiku 2018  rusza kolejna, dziewiąta edycja Podyplomowych Studiów Teorii Tańca organizowanych przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina. Dwusemestralne studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tańcem, jego historią, ewolucją, miejscem tańca na współczesnej scenie teatralnej. Studia kształcą przyszłych historyków, teoretyków i krytyków sztuki tańca.

 

Rekrutacja na studia odbywa się w trybie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 22 września 2018. godz. 11.00 w sali 301.  Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 19 września 2018 roku listownie lub osobiście. 

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia