ENG
A A A
 maj 2018 

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/I: Agnieszka Kryst „Turlanki we dwoje”

8 maja 2018

Warsztaty

W niedzielę, 13 maja 2018 roku o godzinie 11.00, w ramach I odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Agnieszka Kryst poprowadzi Turlanki we dwoje warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz ich opiekunów. Podczas warsztatów uczestnicy wraz z prowadzącą będą poruszać się, przemieszczać, pełzać, skakać i turlać. Ruch i taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ekspresji u dziecka. Jest to wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu, jak również na odkrycie nowych niezwykłych relacji.

 

Miejsce: Teatr Studio, Malarnia, pl. Defilad 1 (Warszawa).

 

Koszt: 20 zł. Bilety do kupienia na stronie teatru lub w kasie.

 

 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2017/2018: Weronika Pelczyńska „Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa” – warsztaty

4 maja 2018

Warsztaty

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2017/2018 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery kolejne poniedziałki maja (7,14, 21 i 28 maja) w godz. 9.00-11.00 do udziału w warsztatach Weroniki Pelczyńskiej Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa. Warsztaty obejmować będą pracę z partnerem w oparciu o podstawy improwizacji kontaktowej, partneringu oraz fizycznej manipulacji – koordynację, rytm i swobodę ciała w ruchu.

 

Wstęp na pojedyncze zajęcia: 30 zł (dla osób powyżej 60. roku życia – 15 zł).
Informacje: bilety@instytut-teatralny.pl, tel. +48 791 877 377.

Białystok/XV Festiwal „Kalejdoskop”: Warsztaty tańca współczesnego z Sylwią Hefczyńską-Lewandowską i Leszkiem Bzdylem

25 kwietnia 2018

Warsztaty

Podlaskie Stowarzyszenie Tańca zaprasza na warsztaty tańca współczesnego z ikonami polskiego tańca współczesnego: Sylwią Hefczyńską-Lewandowską oraz Leszkiem Bzdylem, które odbędą się w dniach 28-29 kwietnia jako wydarzenie towarzyszące XV jubileuszowej edycji Festiwalu „Kalejdoskop”.

 

Zapisy przyjmowane są do piątku, 27 kwietnia.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia