ENG
A A A
 luty 2018 

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór do Szkoły Mimów na rok akademicki 2018/19

9 lutego 2018

Edukacja

Szkoła Mimów to czteroletni program studiów licencjackich przy Akademii Sztuk Pięknych w Amsterdamie, którego absolwenci uzyskują dyplom licencjata sztuki w dziedzinie teatru. d osób kandydujących wymaga się budowy ciała odpowiedniej dla tej niezwykle fizycznej formy teatru, a także umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej oraz zdolności analitycznych. Mile widziane umiejętności aktorskie i potencjał sceniczny. Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego, jednodniowego etapu osoby kandydujące wezmą udział w różnego rodzaju warsztatach i zajęciach. Osoby zakwalifikowane do drugiego, dwudniowego etapu wezmą udział w porannych i popołudniowych zajęciach, podczas których otrzymają zadanie, które będą musiały wykonać kolejnego dnia.

 

Audycje w naborze na rok akademicki 2018/19 odbędą się w Amsterdamie:

I runda: 30 marca (piątek) lub 31 marca (sobota) 2018. Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 marca 2018

II runda (dla osób, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji): 7-8 kwietnia 2018.

Warszawa/Format Zero: Michael Getman „Choreoscore” – warsztaty

8 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 10-11 marca 2018 Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format Zero zaprasza na warsztaty Choreoscore z Michaelem Getmanem, skierowane dla tancerzy pragnących doskonalić umiejętność komponowania ruchu.

 

Koszt: do 11 lutego – 250 zł, od 12 lutego – 350 zł. Przedpłata: 100 zł.

Zapisy i informacje: Joanna Stasina: 730 622 328, joanna.formatzero@gmail.com.

 

Burdąg k. Szczytna: „Centrum poza centrum/(A)symetrie” – intensywny warsztat Axis Syllabus. Prowadzenie: Frey Faust

7 lutego 2018

Warsztaty

W długi weekend na przełomie maja i czerwca 2018  w Studio Burdąg odbędzie się intensywny warsztat Axis Syllabus dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Warsztat poprowadzi Frey Faust. Frey Faust ma 56 lat i jest weteranem sceny tańca współczesnego w Nowym Jorku. Ma ugruntowaną pozycję w Europie i regularnie prowadzi warsztaty na kilku kontynentach. Przez ostatnie dwadzieścia lat zajmował się głównie wartością dydaktyczną stosowanych nauk ścisłych w sztuce, ze szczególnym uwzględnieniem anatomii i fizyki, a także elementów socjologii i psychologii kognitywnej. Pod koniec lat 90. XX wieku opracował interdyscyplinarny system analizy i badań ruchu o nazwie Axis Syllabus (AS).

 

Ceny: 880-1030 zł (w zależności od rodzaju noclegu)

Powyższe ceny obowiązują przy rejestracji i wpłacie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 zł do 28 lutego.

Po tym terminie cena warsztatu: 1030-1180 zł

Zgłoszenia i pytania: Ksenia Opria - danceinpoland@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia