ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - archiwum | 1

Wrocław/Instytut Grotowskiego: Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak „Bojowy Partnering” – warsztat

6 lutego 2018

Warsztaty

W dniach 2-4 marca 2018 roku Instytut Grotowskiego (ul. Rynek-Ratusz 27) i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Momentum zapraszają na warsztat Bojowy partnering, który poprowadzą Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak. Warsztaty są częścią programu STRUNA CIAŁA® (The String of the Body). Warsztaty adresowane są do pasjonatów ruchu, którzy chcą odkrywać nowe narzędzia rozwoju psychofizycznego. Obowiązuje strój sportowy: długie spodnie i bluza z długimi rękawami.

Harmonogram: pt: 16.00-20.00; sb-nd: 10.00-13.30 i 15.30-19.00.

Koszt: 350 zł. Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowego obiadu w cenie 20 zł. 

 

Zapisy do 15 lutego 2018: wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesyłać na adres: thestringofthebody@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warszawa/Centrum w Ruchu: „Kultura ciała” – nabór do projektu edukacyjnego Izabeli Chlewińskiej

24 stycznia 2018

Warsztaty

Roczny projekt edukacyjny Kultura ciała  (luty-grudzień 2018) to warsztaty unikatowe pod względem treści i formy. Celem projektu jest żywe i regularnie pogłębiane doświadczenie na poziomie własnego ciała, które prowadzi do otwartego i krytycznego spojrzenia na język współczesnej sztuki związanej z ciałem (choreografii, sztuk performatywnych) oraz aktywnego uczestnictwa w tworzeniu kultury.Zajęcia są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które z różnych powodów odczuwają potrzebę głębokiej pracy z ciałem, głosem i intuicją, np. matki i ojcowie małych dzieci, miłośnicy sztuk performatywnych, artyści chcący poszerzyć zakres swoich umiejętności i inni.

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego do 7 lutego 2018 na adres: biuro@izabelachlewinska.pl

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Poznań/Stary Browar Nowy Taniec: Janusz Orlik – otwarte lekcje

19 stycznia 2018

Warsztaty

W ramach przygotowań do nadchodzącej premiery nowego solo (2 lutego 2018), Janusz Orlik zaprasza na cotygodniowe otwarte lekcje tańca dla wszystkich chętnych.

 

Termin: poniedziałki – 15, 22, 29 stycznia 2018, godz. 18.00.

Miejsce: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42 (Poznań)

 

Wstęp wolny!

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia