ENG
A A A
 kwiecień 2019 
ogłoszenia - archiwum | 1

Warszawa/Villa Artysty: Adam Adamonis, Ilona Gumowska – bezpłatne warsztaty pokazowe

5 kwietnia 2019

Warsztaty

Aktor Adam Adamonis zaprasza w dniach 6-7 kwietnia do Villi Artysty – nowego miejsca na mapie tanecznej Warszawy – na dni otwarte, podczas których odbędą się pokazowe warsztaty artystyczne. W programie, oprócz zajęć wokalnych i aktorskich, zajęcia z tańca: Projekt SOLO oraz Roztańczeni, które poprowadzi Ilona Gumowska, tancerka i choreografka występująca na międzynarodowych scenach, oraz Adam Adamonis, aktor, znany m.in. z serialu Przyjaciółki.

 

Aby wziąć udział w wybranych, bezpłatnych zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.villaartysty.pl/rezerwacje.

Warszawa: Natalia Oniśk „Ruch uwagi” – warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej

25 marca 2019

Warsztaty

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej, które poprowadzi 30 i 31 marca. Zajęcia rozwijają m.in. wrażliwość, świadomość ciała, kreatywność, zaufanie do samego siebie, pozwalają rozpoznawać własne zasoby i ciało w relacji z innymi. Warsztaty są kompatybilne, ale możliwy jest też udział w jednym dniu zajęć.

 

Cena: 100 zł za dwa warsztaty i 60 zł za jeden przy zgłoszeniu do 26 marca.

Po tym terminie: 120 zł za dwa warsztaty i 70 zł za jeden.

Bytom/Teatr ROZBARK: Gosia Mielech – warsztaty Gaga/people i Vinyasa Yoga

25 marca 2019

Warsztaty

Teatr ROZBARK zaprasza w sobotę, 6 kwietnia, na warsztaty Gaga/people i Vinyasa Yoga z Gosią Mielech. Gaga jest językiem ruchowym opracowywanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Awiw). Poprzedzające je zajęcia jogi z kolei pozwalają zbudować wewnętrzną i zewnętrzną równowagę, siłę fizyczną, elastyczność oraz wytrzymałość ciała. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, także do tych, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia tanecznego.

 

Termin warsztatów: 6 kwietnia 2019 roku, godz. 11.00-12.15 Vinyasa Yoga, 12.30-13.30 Gaga/people

Bilety: na stronie www.teatrrozbark.pl

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia