ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - archiwum | 1

Toruń/XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT: Otwarte lekcje GaGa/ People z Natalią Iwaniec

16 maja 2018

Warsztaty

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu KONTAKT w Toruniu 21 maja w godz. 11.00-12.00 oraz 12.30-13.30 odbędą się otwarte lekcje GaGa/People z Natalią  Iwaniec. GaGa to język ruchowy stworzony przez Ohada Naharina (Batsheva Dance Company, w Tel Awiwie, Izrael). Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywność.GaGa/ People to zajęcia do wszystkich, którzy nie posiadają umiejętności z zakresu żadnej techniki tanecznej, ale są zainteresowani pracą z ciałem i rozwojem ruchowym. Zajęcia są skierowane do osób powyżej 16. roku życia.

Cena: 10 zł

 

Zgłoszenia należy kierować na adres:

edukacja@teatr.torun.pl

(w tytule należy zawrzeć nazwę warsztatu)

Warszawa: Marta Zawadzka i Iwona Wojnicka „Dalcroze & Laban” – laboratorium

9 maja 2018

Warsztaty

W niedzielę, 13 maja 2018 w godzinach 11.00-18.00 Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format Zero oraz Warszawskie Muzeum Tańca zapraszają na bezpłatne warsztaty Dalcroze & Laban, które poprowadza Marta Zawadzka i Iwona Wojnicka.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Organizatorzy polecają zgłaszanie się na obie części laboratorium.

 

Miejsce: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 (Warszawa).

 

Zgłoszenia: joanna.formatzero@gmail.com

Gdańsk: Intensywne warsztaty butoh z TO-EN

28 kwietnia 2018

Warsztaty

W dniach 7-9 maja 2018 (godz.10.00-16.00) Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na intensywne warsztaty tańca butoh z TO-EN. TO-EN jest tancerką butoh, choreografką, uczennicą słynnej szwedzkiej artystki butoh SU-EN. TO-EN tworzy kolejne pokolenie nielicznego grona tancerzy butoh na świecie. Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z metodą pracy z ciałem w tańcu butoh –  od treningu po choreografię. Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 20. roku życia.

 

Koszt: 320 zł (termin opłat - do 4 maja 2018)

Termin zgłoszeń: 1 maja 2018 (liczba miejsc ograniczona)

Informacje i zapisy: toen@toenbutoh.com

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia