ENG
A A A
 lipiec 2018 
ogłoszenia - archiwum | 1

Warszawa/UMFC: Romana Agnel „Klasyczny taniec indyjski Bharata Natyam” – warsztaty

24 czerwca 2018

W dniach 25-30 czerwca 2018 roku Zakład Tańca Uniwersytetu Muzyczny Fryderyka Chopina zaprasza na warsztaty klasycznego tańca indyjskiego Bharata Natyam, które poprowadzi Romana Agnel. Warsztaty są bezpłatne dla studentów UMFC, byłych studentów kierunku Taniec i słuchaczy Podyplomowych Studiów Teorii Tańca.

Godziny: 9.00-12.00. Miejsce: Warszawa: Sala Rytmiki i Tańca, UMFC, ul. Okólnik 2.

 

Koszt: 500 zł (uczetnictwo czynne), 300 zł (uczestnictwo bierne).

 

Zgłoszenia: taniec@chopin.edu.pl.

Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera - intensywne warsztaty

18 czerwca 2018

Warsztaty

W dniach 27 czerwca – 1 lipca 2018 (godz. 12.00-20.00) Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera zapraszają na intensywne, 5-dniowe warsztaty. Warsztaty będą kulminacją około 15- letnich poszukiwań ruchowych artystów łączących ich praktykę i wiedzę z zakresu rożnych dyscyplin ruchu. Z treści warsztatów będą mogli skorzystać: profesjonalni tancerze jak i amatorzy, aktorzy, pasjonaci sztuk walki; jogi; parkour; freerunning, kuglarze, akrobaci nauczyciele tańca oraz osoby dopiero rozpoczynające przygodę z ruchem.

Kontakt:
Więcej informacji na temat warsztatów: 
e-mail: modeloaneta@gmail.com

z dopiskiem ,,Movement Workshop- POLAND”

www.needofmovement.com

Bruksela: Nabór na studia licencjackie i magisterskie w Institut Supérieur des Arts et des Chorégraphies (ISAC)

15 czerwca 2018

Edukacja

ISAC (Institut Supérieur des Arts et des Chorégraphies) to wydział tańca, sztuk performatywnych oraz choreografii Królewskiej Akademii Sztuki w Brukseli, zajmujący przestrzeń pomiędzy choreografią i sztukami wizualnymi. Wydział kształci artystów wykorzystujących w swoich działaniach własne ciało, dla których zasadniczych narzędziem ekspresji jest rozszerzona koncepcja choreografii. ISAC opiera się na pedagogice, w której codzienny ruch łączy się ze sztukami wizualnymi i refleksją teoretyczną. W działaniach Instytutu ciało staje się narzędziem refleksji, zaś sztuka narzędziem do przemyśleń dotyczących teraźniejszości.

 

20 czerwca: termin nadsyłania dokumentów, w tym portfolio / CV, listu motywacyjnego wyjaśniającego wybór konkretnego programu oraz określającego plany kandydata na własny rozwój w ramach zajęć.

Dokumenty należy nadsyłać na adres: isac@arba-esa.be

26-27 czerwca: Festiwal ISAC w Centrum Sztuki Współczesnej w Brukseli.

27-28 czerwca: przesłuchania

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia