ENG
A A A
 czerwiec 2019 
ogłoszenia - archiwum | 1

Berno/Szwajcaria: Uniwersytet w Bernie – nabór na studia podyplomowe Master of Advanced Studies (MAS) in Dance Science

17 czerwca 2019

Edukacja

Uniwersytet w Bernie zaprasza do udziału w trzecim naborze na studia podyplomowe – Master of Advanced Studies (MAS) in Dance Science. Program przygotowuje absolwentów do pracy w różnych zawodach branży tanecznej. Oferuje kompleksowe nauczanie i praktykę, w relacji do różnych grup odbiorców (m.in. dzieci, pokolenie 50+, osoby niepełnosprawne, amatorzy, zawodowi tancerze). MAS skierowany jest do tancerzy, nauczycieli, choreografów i dyrektorów artystycznych, jak również do pokrewnych specjalistów ochrony zdrowia i naukowców interesujących się tańcem.

 

Termin zgłoszeń: 20 czerwca 2019 roku

Wrocław/XIII Mandala 2019: Warsztaty

12 czerwca 2019

Warsztaty

Centrum Inicjatyw Artystycznych w ramach XIII edycji Mandala Performance Festival zaprasza 19 i 20 czerwca na warsztaty, które poprowadzą Izabela Orzełowska, Charlotte Mclean, Valentin Markus Oppermann (pierwszego dnia festiwalu) oraz Sławek Bendrat, Mark Christoph Klee i Tomasz Pomersbach (drugiego dnia). Główną ideą tegorocznej edycji festiwalu jest prezentacja sztuki tańca współczesnego i performansu. Wstęp bezpłatny.

  

Zapisy: atutysztuki@gmail.com

Miejsce: ul. Orzechowa 61, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa, Państwowy Instytut Badawczy, Wrocław

Poznań/AAT 2019/SBNT na Malcie 2019: Rivca Rubin „Upwording Your World” – coaching

10 czerwca 2019

Szkolenia

W dniach 24-28 czerwca 2019 Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w kolejnej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019, która odbędzie się w ramach przeglądu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie. Warsztat Upwording Your World poprowadzi Rivca Rubin. 

 

Oto globalne wezwanie do zmiany myślenia poprzez przeformułowanie naszego codziennego języka (Upwording).

 

Termin zgłoszeń: 16 czerwca (niedziela), godz. 23.59. 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia