ENG
A A A
 luty 2019 
ogłoszenia - archiwum | 1

Kraków/Krakowskie Szkoły Artystyczne/Szkoła Choreografii: „Zimowe warsztaty choreograficzne”

24 stycznia 2019

Warsztaty

Krakowskie Szkoły Artystyczne i Szkoła Choreografii zapraszają wszystkich zainteresowanych choreografią i tańcem na Zimowe warsztaty choreograficzne. Podczas intensywnych zajęć w dniach 18-21 lutego uczestnicy będą mogli rozwinąć swoje umiejętności taneczne, nauczyć się wyrażania emocji poprzez ruch, a także analizowania i planowania ruchu scenicznego, by w sposób świadomy poruszać emocje widza.  

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat (ostateczny termin: 11 lutego 2019).

Warsztat skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat.

 

 

Warszawa/Tydzień Zawirowań: Warsztaty „CONTEMPOrary” z Michałem Góralem

16 stycznia 2019

Warsztaty

Teatr Tańca Zawirowania, w ramach Tygodnia Zawirowań zaprasza w sobotę, 19 stycznia na warsztaty CONTEPOrary z Michałem Góralem, absolwentem prestiżowej uczelni Codarts w Rotterdamie. Będzie to blok zajęć, podczas którego uczestnicy skupią się na technicznych oraz kondycyjnych aspektach tańca współczesnego, z elementami liryczności i techniki. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które miały styczność z tańcem. 

 

Cena: 30 zł

 

Zapisy: akademia.zawirowania@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona

Kraków: Warsztaty z kompozycji tańca z Małgorzatą Haduch – Muzyka w tworzeniu choreografii cz. 2

15 stycznia 2019

Warsztaty

W weekend 26-27 stycznia w krakowskim Studio Tańca Hurtownia Ruchu, na twórcze rozpoczęcie Nowego Roku, Małgorzata Haduch zaprasza na intensywny 8-godzinny warsztat kompozycji choreograficznej. Uczestnicy ponownie, tak jak podczas grudniowej edycji warsztatu, zajmą się muzyką w tworzeniu choreografii.

 

Cena: 250 zł

 

Zapisy do 21 stycznia 2019 przez e-mail: studio@hurtowniaruchu.pl

Więcej informacji pod nr tel. 692 131 496, na www.hurtowniaruchu.pl  lub na Facebooku.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia