ENG
A A A
 wrzesień 2018 
ogłoszenia - archiwum | 1

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Natalia Iwaniec „GaGa/people i Improwizacja” – warsztaty

27 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Natalia Iwaniec poprowadzi warsztat GaGa/people i Improwizacja, przeznaczony dla dorosłych i młodzieży od lat 16 na poziomie otwartym. GaGa to metoda pracy z ciałem stworzona przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. Uczestnicy powinni mieć wygodne ubrania i być przygotowani do tańca boso lub w skarpetkach. Wskazane jest przyniesienie wody do picia i ręcznika do użycia po zajęciach.

 

Czas trwania: 90 min (60 + 30 min)

Koszt: 20 zł

 

Bilety będą do kupienia w kasie Teatru Studio.

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Dawid Lorenc „Taniec współczesny” – warsztaty

27 sierpnia 2018

Warsztaty

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018, w niedzielę, 2 września 2018 roku o godzinie 15.30 Dawid Lorenc poprowadzi warsztaty tańca współczesnego dla tancerzy na poziomie zaawansowanym.

 

Czas trwania: 120 minut

Koszt: 20 zł

 

Bilety będą do kupienia w kasie Teatru Studio.

Gdańsk/Tydzień Izraelski: Warsztaty dla profesjonalnych tancerzy z Tamirem Ginzem

23 sierpnia 2018

Warsztaty

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na Tydzień Izraelski, w ramach którego odbędą się warsztaty dla profesjonalnych tancerzy z 

wybitnym choreografem Tamirem Ginzem, dyrektorem artystycznym jednego z największych zespołów tańca współczesnego w Izraelu – Kamea Dance Company. Warsztaty odbędą się 29 sierpnia w godzinach 12.00-14.00. Skierowane są do tancerzy profesjonalnych i zaawansowanych. 

 

Liczba miejsc ograniczona.

Koszt uczestnictwa: 20 zł.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia