Wersja do druku

Udostępnij

Z radością informujemy, że wśród uczestników tegorocznej edycji Springback Academy, odbywającej się w ramach Spring Forward 2019, jednego z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez sieć Aerowaves, znalazła się wieloletnia współpracowniczka naszego portalu, Teresa Fazan.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Pełna lista uczestników:

1. Anna Kozonina (Rosja)
2. Beatrix Joyce (Wielka Brytania/Holandia/Niemcy)
3. Charles Catherine (Francja)
4. Léa Poiré (Francja)
5. Emily May (Wielka Brytania/Niemcy)
6. Fox Marttinen (Finlandia)
7. John Lyndon (Wielka Brytania)
8. Jordi Ribot Thunnissen (Hiszpania/Holandia)
9. Suzanne Frost (Wielka Brytania)
10 Teresa Fazan (Polska/Niemcy)

 

Mentorami wyżej wymienionych osób będą renomowani krytycy tańca: Donald Hutera („The Times”), Sanjoy Roy („The Guardian”), Kelly Apter („The Scotsman”) oraz Laura Cappelle („New York Times”). Pod ich kierunkiem uczestnicy projektu, odbywającego się w ramach festiwalu Spring Forward 2019 w Val de Marne w dniach 5-7 kwietnia, będą pisać recenzje z wydarzeń odbywających się podczas festiwalu oraz doskonalić swoje umiejętności pisania krytycznego w różnych formatach.

 

O Springback Academy 2019:

https://aerowaves.org/springback/about

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close