Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 7-8 września 2016 o godz, 19.00 w Uferstudios (Studio 1, Uferstraße 8) w Berlinie odbędzie się premiera spektaklu Grupy Artystycznej Koncentrat. When I am we jest kolejnym projektem Koncentratu, powstającym w Warszawie i Berlinie w ramach współpracy pomiędzy artystami z Polski i Niemiec dzięki środkom pozyskanym z instytucji wspierających tego typu inicjatywy. Jest to także kolejny projekt Grupy poświęcony osobie performera-tancerza jako głównego twórcy performansu tanecznego, który traktuje choreografię jako kontekst, motyw, temat, inspirację, nie zaś jako zadanie podlegające bezwarunkowemu wykonaniu.

 

Tematem utworu jest bycie razem jako podstawowy element kondycji ludzkiej. Człowiek jest rzekomo zwierzęciem społecznym i nie umie funkcjonować poza grupą. Ile kosztuje nas bycie razem? Ile, i do jakiego stopnia, jesteśmy skłonni/w stanie w tym celu poświęcić? Czy bycie razem jest w ogóle możliwe? Co oznacza samo słowo „razem”?

 

When I am we analizuje te kwestie poprzez wspólną praktykę taneczną, pomiędzy samymi wykonawcami oraz na pomiędzy wykonawcami i widownią. 

 

TRAILER

 

Koncepcja, reżyseria: Rafał Dziemidok

Taniec i choreografia: Florian Bücking, Rafał Dziemidok, Magdalena Jędra, Raisa Kröger

Muzyka: John Digweed

Oświetlenie, kostiumy, grafika: Ewa Garniec

Kierowniczka: Marta Zientkowska

Produkcja: KONCENTRAT Artistic Group

Zrealizowano przy wsparciu: Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, Goethe InsituteInstytut Adama Mickiewicza

Specjalne podziękowania: Uferstudios Berlin, WARSawa Theatre, AK Productions Warsaw

 

>> bilety >> Uferstudios

 

 

Grupa Artystyczna Koncentrat logo (miniaturka)

 

 

Fundacja Współpracy Polsko-Niemeickiej logo (miniaturka) Logo Goethe Institut (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close