Wersja do druku

Udostępnij

We wtorek 30 października o godz. 19.00, na finał tournée Polskiego Teatru Tańca szlakiem stolic europejskich, publiczność  A4 – Space for Contemporary Culture w Bratysławie obejrzy spektakl Żniwa.

 

A4 – Space for Contemporary Culture to wielofunkcyjne, niekomercyjne centrum kulturalne w sercu Bratysławy. Kooperuje z artystami niezależnymi, m.in. choreografami. Zaprasza zespoły i solistów na gościnne występy. Zorientowane jest na kreację, prezentację spektakli i edukację w dziedzinie współczesnych form tanecznych, muzycznych i  filmowych, a także poszukiwania twórcze w obszarze sztuk wizualnych czy nowych mediów. Jest jedynym w Bratysławie miejscem, które regularnie udostępnia przestrzeń dla praktykowania tańca współczesnego, teatru fizycznego i sztuk performatywnych. Swoje produkcje prezentują tam członkowie Contemporary Dance Association oraz artyści ze Słowacji, Czech czy Holandii.

 

Przypomnijmy, że Bratysława jest piątą, po Berlinie, Mińsku, Wilnie i Rydze, europejską stolicą, odwiedzaną przez Polski Teatr Tańca w ramach programu Instytutu Adama Mickiewicza „Pomosty kulturalne”, wpisujący się  w Program Wieloletni NIEPODLEGŁA na 2017-2021. Przedsięwzięcie dotowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Więcej o spektaklu

Więcej o A4 – Space for Contemporary Culture

Więcej o Wieloletnim Programie NIEPODLEGŁA

 

 

 Kulturalne pomosty - Polski Teatr Tańca 2018 (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close