Z okazji 10-lecia swojej działalności Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zaprasza na cykl jubileuszowych wydarzeń, zaplanowanych w dniach 6 kwietnia – 26 maja 2024 roku. Cykl ten obejmuje warsztaty artystyczne, prezentacje spektaklu Panny z przyszłości oraz premierę spektaklu Teatru ROZBARK powstałego we współpracy  z Teatrem Ocelot.

Wersja do druku

Udostępnij

Zaraz po świętach, 6 kwietnia, rusza specjalny cykl warsztatów artystycznych. To wyjątkowa okazja, aby pracować z prawdziwymi pasjonatami oraz poznać przestrzeń Teatru ROZBARK.

Postać z ruchu – warsztaty aktorskie z Piotrem Mateuszem Wachem
6 kwietnia 2024, godz. 10.00–13.00
Więcej: https://taniecpolska.pl/ogloszenia/bytom-teatr-rozbark-warsztaty-aktorskie-z-piotrem-mateuszem-wachem/

Joga flow i taniec intuicyjny – zajęcia z Łukaszem Szleszyńskim
7 kwietnia 2024
Joga flow: 10.00–11.15
Więcej: https://taniecpolska.pl/ogloszenia/bytom-teatr-rozbark-joga-flow-warsztaty-z-lukaszem-szleszynskim/

Taniec intuicyjny: 11.30–12.45
Więcej: https://taniecpolska.pl/ogloszenia/bytom-teatr-rozbark-taniec-intuicyjny-warsztaty-z-lukaszem-szleszynskim/

Wychodząc naprzeciw osobom, które chciałyby wziąć udział w warsztatach w weekend 6 i 7 kwietnia, a nie są z okolic, Teatr ROZBARK przygotował ofertę specjalną dla osób przyjezdnych: 50% rabatu na nocleg w Pokoje gościnne ROZBARK. Promocja obowiązuje wyłącznie dla osób, które zakupią komplet biletów na wszystkie trzy warsztaty (Postać z ruchu, Taniec intuicyjny i Joga flow) odbywające się w dniach 6 i 7 kwietnia.

Warsztaty tańca współczesnego ze Stefano Silvino
20 kwietnia 2024
I blok zajęć godz. 10.00–11.00
II blok zajęć godz. 11.30–13.00
Więcej: https://taniecpolska.pl/ogloszenia/bytom-teatr-rozbark-warsztaty-tanca-wspolczesnego-ze-stefano-silvino/

Spektakl Panny z przyszłości w reżyserii i wg tekstów Anny Piotrowskiej (nominowany do Złotych Masek 2023) powraca na scenę Cechownia Teatru Rozbark 13 i 14 kwietnia.
Więcej o spektaklu: https://taniecpolska.pl/wydarzenia/bytom-bytomski-teatr-tanca-i-ruchu-rozbark-panny-z-przyszlosci-rez-anna-piotrowska/

Największą gratką będzie niewątpliwie premiera spektaklu zaplanowana na 25 i 26 maja, która zwieńczy dekadę artystycznych dokonań i pasji teatralnej. Tym razem Teatr ROZBARK zawiera nietypową współpracę z Teatrem Ocelot, czego efektem jest spektakl, który przeniesie widzów w surrealistyczny świat sztuki. W widowisku, nasączonym tańcem, gestem i akrobatyką, odkryć będzie można fascynujący świat inspiracji artystycznych, których źródłem jest twórczość jednego z najwybitniejszych surrealistów – René Magritte’a. Jego niezwykłe obrazy, pełne zagadek i paradoksów, staną się tłem dla opowieści rozgrywającej się na scenie. Współgrające ze sobą elementy teatralne, taneczne i akrobatyczne stworzą unikalną atmosferę, która wciągnie w świat marzeń i absurdów. Podczas tego jubileuszowego wydarzenia będzie okazja doświadczyć nie tylko wyjątkowej sztuki, ale także uczestniczyć w niepowtarzalnym świętowaniu dziesięciu lat istnienia Teatru Rozbark. To nie tylko spektakl, to także hołd dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do rozwoju tej wyjątkowej instytucji teatralnej.

Oprócz tego Teatr ROZBARK przygotował także pakiet imprez tanecznych na pierwszy tydzień kwietnia:

3 kwietnia (środa) godz. 19.30
eXperymentalna Scena XS, Jam taneczny z muzyką na żywo. Wstęp wolny!

4 kwietnia (czwartek) godz. 17.00– 21.00
Potańcówka dla seniora… i nie tylko!

6 kwietnia (sobota) godz. 19.00
TECHNO.odczuwalnia #2

Więcej: Teatr ROZBARK i Rozbark Underground

Parkiet w kwietniu / Teatr ROZBARK. Grafika: anatan

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close