Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Mościce zaprasza do udziału w konkursie filmowym Dance my life and love. Konkurs filmowy odbędzie się w Tarnowie, w ramach III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca „Scena Otwarta”, organizowanego przez Centrum Sztuki Mościce w dniach 11-27 października 2013. Projekt finansowany jest z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, środków MKiDN pochodzących z budżetu państwa oraz ze środków Województwa Małopolskiego.

Od organizatorów:

Taniec jest sferą, która wypełnia ludzkie życie, staje się integralną częścią ludzkiej egzystencji. A obraz filmowy pokazuje te fragmenty ludzkich historii, gdzie taniec jest pasją, miłością, sposobem na życie i staje się niebanalną historią, która stara się uchwycić pierwotną wieź człowieka i tańca.


Tworząc konkurs „Dance – my life and love” chcemy zachęcić artystów do wypowiedzenia się językiem filmowym i opisania tego, co związane jest właśnie z tańcem oraz rolą, jaką odgrywa on w życiu człowieka. Organizatorzy nie stawiają ograniczeń udziału w konkursie autorom filmów, ani nie ograniczają formy i techniki zgłoszonego filmu. Najważniejszy jest koncept, proces, przesłanie, treść i uzyskany efekt sceniczny. Mogą to być zarówno długie, jak i krótkie formy filmowe – etiudy, impresje, dokumenty, reportaże, kreacje, fotokasty, animacje, itp.


W tym roku zachęcamy również do nadsyłania reportaży i filmów dokumentalnych, które mieszczą się w temacie festiwalu oraz filmów amatorskich, realizowanych także przez młodzież licealną – z tym zastrzeżeniem, że film zgłaszać może osoba pełnoletnia.


Termin nadsyłania prac: 15 września 2013.

W załącznikach dostępne są szczegółowe informacje o konkursie, regulamin konkursu i karta zgłoszenia.

Szczegółowe informacje

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close