Wersja do druku

Udostępnij

Listopadowa edycja Grand re Union Live odbędzie się w sobotę 21 listopada, od godz. 13.30. Otworzy ją spotkanie moderowane przez Ingrid Vranken, zatytułowane A Gathering of Ghosts (Zebranie duchów). Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na warsztaty Re-ReMembering the Self (Przy-PrzyPominanie siebie), które poprowadzi Ania Nowicka. Listopadowa edycja Grand re Union będzie transmitowana na żywo na ZOOM-ie.

A Gathering of Ghosts (Zebranie duchów) – spotkanie moderowane przez Ingrid Vranken

godz. 13.30 czasu środkowoeuropejskiego / godz. 16.30 czasu pacyficznego / godz. 16.30 gruzińskiego czasu standardowego

Link: https://us02web.zoom.us/j/84972843716?pwd=cXBtdlNkS1Z5dHpCR2oyL3didnNpQT09

Numer identyfikacyjny spotkania: 849 7284 3716

Hasło: 643431

Żyjemy w nawiedzonym świecie. Nasza teraźniejszość jest przesiąknięta duchami, które przemawiają do nas zarówno z przeszłości jak i z przyszłości. Są one bytami paradoksalnymi, nieobecnością ludzką i nie-ludzką, a jednak silnie obecną i wywierającą realny wpływ na naszą rzeczywistość. Duchy mogą pokazać nam, że czegoś brakuje lub że coś jest nie tak. Uczą nas tego, że czas jest nielinearny – splątany, niejednorodny i wielowarstwowy.

Duchy otwierają także potencjał dla innych opowieści o teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Mogą sprowokować w nas pragnienie życia w inny sposób. Otwierając się na kontakt z duchami, możemy na nowo spojrzeć na porowatość teraźniejszości i nas samych. Rozgośćmy się w tym współ-byciu z duchami, aby poznać nowe rodzaje bliskości w relacji ze sobą i tym, co nas otacza.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni ośmioro artystów odbyło kilka spotkań spektralnych z udziałem duchów. Spotkania odbyły się na zaproszenie ośrodka pracy twórczej – WP Zimmer w Antwerpii. Podczas spotkania moderowanego przez Ingrid Vranken (FoAM Zenne) będziemy mieli szansę doświadczyć bliskiego spotkania z duchami i zastanowić się nad ich obecnością w niezliczonych zakątkach naszych światów.

Re-ReMembering the Self (Za-ZaPamiętywanie siebie) – warsztaty prowadzone przez Annę Nowicką

godz. 15.00 czasu środkowoeuropejskiego / godz. 18.00 czasu pacyficznego / godz. 18.00 gruzińskiego czasu standardowego

Link: https://us02web.zoom.us/j/82992338794?pwd=bC9lUEhkcUc2Y3F0dGxQNC84K25mQT09

Numer identyfikacyjny spotkania: 829 9233 8794

Hasło: 364986

Są takie części nas samych, które na co dzień pozostają niewidzialne i zapomniane, niejako porzucone. Te części ujawniają się w nocy i za pośrednictwem snów domagają się naszej uwagi. Jeśli ktoś odpowie na to wołanie, może na nowo zapamiętać siebie i przekierować odkrytą energię do nowego miejsca w sobie i poza sobą. Jeśli ciągle zaniedbujemy wołanie naszej podświadomości, stanie się ono koszmarem, nawiedzającym nas we śnie i na jawie.

Podczas godzinnego warsztatu uczestnicy pod kierunkiem Anny Nowickiej będą pracowali ze swoimi snami, aby wspólnie usłyszeć i odpowiedzieć na potrzeby zapomnianych części siebie. Warsztat da uczestnikom podstawowe narzędzia do wyczuwania, odczuwania i rozumienia własnych snów, a także wskaże drogi do korzystania z nich jako nieskończenie bogatego rezerwuaru wiedzy ucieleśnionej.

Informacja dla uczestników: przynieście na sesję warsztatową swój ostatni sen.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.grandreunion.net

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close