Wersja do druku

Udostępnij

DanceLab zaprezentuje spektakl Anonymous w choreografii Małgorzaty Mielech podczas Emerge Festival w Londynie. 

 

Festiwal został zainaugurowany w 2012 roku. Podczas drugiej edycji, trwającej dwa tygodnie, zaprezentowano dziesięć premierowych spektakli tańca autorstwa najbardziej interesujących, wybijających się choreografów obecnej sceny tańca. Wielu z zaprezentowanych twórców zostało następnie zaproszonych do występu na festiwalach i scenach teatralnych w Wielkiej Brytanii; kilku otrzymało dofinansowanie z Arts Council. Emerge Festival oferuje wyjątkowe na skalę Wielkiej Brytanii możliwości prezentacji spektakli choreograficznych. W 2014 roku wydarzenie potrwa trzy tygodnie, podczas każdego z nich pięciu choreografów zaprezentuje swoje prace pięć wieczorów pod rząd. Spektakl Małgorzaty Mielech zostanie pokazany w The Space w dniach 4-7 listopada. W tym wielowymiarowym przedstawieniu wzajemnie dopełniają się ze sobą steet art, taniec, elektroniczna muzyka na żywo oraz mapping.

 

Koncepcja: Adam Towndrow

Produkcja: C-12 Dance Theatre oral The Space Arts Centre
Zrealizowano przy wsparciu: Annie-Lunnette Deakin-Foster and Adam Hemming.

 

Więcej: https://space.org.uk/2014/10/04/emerge-festival-week-one/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close