Wersja do druku

Udostępnij

Podczas tegorocznej uroczystej Gali Kultury, która odbyła się 19 kwietnia 2017, poznaliśmy laureatów nagród Miasta Lublin w dziedzinie kultury za rok 2016 oraz osoby wyróżnione nagrodami okolicznościowymi. Nagrodę Miasta Lublin za Upowszechnianie Kultury w 2016 roku otrzymał Lubelski Teatr Tańca, działający w Centrum Kultury w Lublinie.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Uzasadnienie werdyktu:

Lubelski Teatr Tańca Centrum Kultury w Lublinie za niezwykle cenną działalność na rzecz upowszechniania i promocji tańca współczesnego, wpieranie początkujących polskich artystów oraz kształtowanie wrażliwości na sztukę najmłodszych mieszkańców Lublina, w szczególności za organizację jubileuszowej 20. edycji Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca prezentującej najlepsze profesjonalne teatry tańca współczesnego na świecie.

 

Więcej o wydarzeniu:
http://lublin.eu/kultura/informacje/wiadomosci/laureaci-nagrod-kultury-miasta-lublin,1730,41,1.html

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close