Wersja do druku

Udostępnij

Maciej Kuźmiński wystąpi ze swoim solowym spektaklem Maciej Kuźmiński na tegorocznym festiwalu Free to Fall. Prezentacja odbędzie się w sobotę 6 września w centrum Rich Mix w Londynie. Jest to pierwszy pokaz tego spektaklu zagranicą. Wcześniej prezentowany był w Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu i Zduńskiej Woli.

 

O spektaklu:

Ten improwizowany spektakl przygląda się historii edukacji ruchowej zapisanej przez lata w ciele tancerza oraz jego sytuacji jako twórcy. Musząc zmierzyć się z pustą sceną wykonawca mierzy się z samym sobą, swoimi nawykami i manierami, odsłaniając dla siebie i widza granice własnych możliwości. Tworzony na bieżąco spektakl Maciej Kuźmiński jest procesem, w który wpisane są spontaniczność i wyczerpanie, samoświadomość, szczerość i poszukiwanie.

 

Maciej Kuźmiński, 2013

40-min.

solo improwizowane

 

Strona festiwalu: http://www.freetofall.co.uk/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close