Wersja do druku

Udostępnij

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Teatru, 27 marca, Wrocławski Teatr Pantomimy planuje tygodniowe obchody w przestrzeni online.

 

W trudnej, pandemicznej rzeczywistości, zespół aktorski WTP, pozbawiony możliwości grania spektakli oraz z tęsknoty za widzami, pragnie podzielić się swoją twórczą energią poprzez rejestrację działań performatywnych. Aktorzy nagrywać będą tematyczne mini etiudy teatralne, a także wrócą do serii filmów z cyklu Do zobaczenia w teatrze!, w których w nieszablonowy sposób zaproszą widzów na spektakle Los Mimos, Wyspa oraz Królowa. Baśń podwórkowa

 

Wydarzenia będą dostępne w mediach społecznościowych teatru. 

 

Przez cały tydzień obowiązywała będzie również promocja na publikację Teatr swój widzę kuliście. 60 lat Wrocławskiego Teatru Pantomimy, red. Agnieszka Charkot, Justyna Bajda, Mariusz Gubler, wyd. Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław 2016.  

 

27 marca 

Facebook i Instagram WTP

Performatywne życzenia teatralne 

 

28 marca 

Wykład pandemiczny prof. Mirosława Kocura

 

29 marca

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Los Mimos

 

30 marca 

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Wyspa

 

31 marca 

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Królowa. Baśń podwórkowa

 

1 kwietnia 

Działanie performatywne Rok w izolacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close