Wrocław: Akcja „103. urodziny Tomaszewskiego – podziel się wspomnieniem”

Zdjęcie: Wrocław: Akcja „103. urodziny Tomaszewskiego – podziel się wspomnieniem”

Akcja „103. urodziny Tomaszewskiego – podziel się wspomnieniem”. Na zdjęciu: Henryk Tomaszewski. Fot. Jan Bortkiewicz

Z okazji 103. rocznicy urodzin Henryka Tomaszewskiego Wrocławski Teatr Pantomimy wspomina swojego mistrza i założyciela oraz zaprasza każdego, kto chciałby się podzielić wspomnieniami, anegdotami, historiami związanymi z tym wybitnym mimem, reżyserem, reformatorem teatru i twórcą teatru ruchu oraz jego sztuką.

Wersja do druku

Udostępnij

Wspomnienia będą zbierane w niedzielę, 20 listopada – wtedy, kiedy Henryk Tomaszewski obchodziłby swoje 103. urodziny – w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy (al. Dębowa 16), od godziny 10.00 do 18.00. Efektem rozmów będzie kolejny odcinek podcastu WTP Pantomima porusza: Tematy.

Każdy, kto odwiedzi Wrocławski Teatr Pantomimy i podzieli się swoją opowieścią o spotkaniu z reżyserem i początkach Wrocławskiego Teatru Pantomimy pod okiem jego założyciela, otrzyma w podziękowaniu książkę Teatr swój widzę kuliście, wydaną z okazji 60-lecia tej instytucji kultury.

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy, al. Dębowa 16

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Aktualności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close