Wersja do druku

Udostępnij

Przedstawienie Wrocławskiego Teatru Pantomimy pt. Hydrokosmos w reżyserii Konrada Dworakowskiego zostało zakwalifikowane do VIII edycji programu Teatr Polska, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.W związku z tym Wrocławska Pantomima już we wrześniu rozpocznie objazd z Hydrokosmosem na podstawie baśni Mała syrenka Andersena. Przedstawienie Konrada Dworakowskiego opowiada o sile miłości i poświęceniu, które czasem warto podjąć, nawet jeśli trzeba zaryzykować wszystko.

Udział w programie Teatr Polska umożliwia repertuarowym teatrom dotrzeć do publiczności z ośrodków oddalonych od centrów kultury. To wyjątkowa możliwość spotkania z nowymi widzami, którzy ze względu na miejsce zamieszkania mają utrudniony dostęp do oferty kulturalnej.

 

Pantomima zagra na ośmiu scenach, m.in. w: Nowej Soli, Koninie, Bełchatowie i Nysie. Poza prezentacją przedstawienia odbędą się również bezpłatne warsztaty pantomimy i ruchu, które poprowadzą aktorzy WTP.

 

To druga edycja programu, w której weźmie udział. Pantomima Poprzedni objazd odbył się w 2012 roku z przedstawieniem Mikrokosmos.

 

Szczegółowy plan objazdu zostanie umieszczony niebawem na stronie: www.pantomima.wroc.pl.

 

 

Więcej informacji na stronie Programu:

 http://www.polska.e-teatr.pl/

 

Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close