Wersja do druku

Udostępnij

6 listopada 2020 roku we Wrocławskim Teatrze Pantomimy odbędzie się premiera przedstawienia Wyspa w reżyserii Piotra Cieplaka, które powstaje na motywach Burzy Williama Szekspira. Na scenie wystąpi dziewięcioro aktorek i aktorów WTP oraz zespół Kormorany z muzyką na żywo.

UWAGA: Przedstawienia popremierowe 7 i 8 listopada zostały odwołane. 5 listopada o godz. 19.00 w Centrum Sztuk Performatywnych | Piekarnia (ul. Księcia Witolda 62) odbędzie się biletowany pokaz przedpremierowy (bilety będzie można zakupić bezpośrednio przed przedstawieniem – rezerwacja a.paluch@pantomima.wroc.pl). Bilety już zakupione na pokazy 7 i 8 listopada zachowują ważność i można je zrealizować w czwartek 5 listopada.

Kontakt w sprawie biletów: a.paluch@pantomima.wroc.pl

Link do sprzedaży biletów: https://tiny.pl/74jmw

Scenariusz i reżyseria: Piotr Cieplak

Scenografia: Andrzej Witkowski

Współpraca scenograficzna: Bajka Mourier

Ruch sceniczny: Aleksander Sobiszewski

Konsultacje choreograficzne: Leszek Bzdyl

Muzyka: Kormorany w składzie: Paweł Czepułowski, Michał Litwiniec, Tomasz Orszulak

Obsada: Artur Borkowski, Agnieszka Dziewa, Eloy Moreno Gallego, Paulina Jóźwin, Jan Kochanowski, Sandra Kromer-Gorzelewska, Agnieszka Kulińska, Monika Rostecka, Krzysztof Szczepańczyk

Informacje na temat zasad zachowania bezpieczeństwa w teatrze: http://pantomima.wroc.pl/news-pantomima/czerwona-strefa-w-teatrze/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close