Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na napisanie najlepszej recenzji spektaklu. W czerwcu odbędą się jeszcze pokazy trzech przedstawień, które miały premierę w jubileuszowym – 55. sezonie artystycznym WTP.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przyjść na przedstawienia Mikrokosmos (8, 9, 10 czerwca) lub Dom Bernardy Alba/Poławiacze papieru (22, 23, 24 czerwca), uważnie i wnikliwie oglądać, a następnie napisać recenzję. Nadesłane propozycje czytać i oceniać będzie specjalnie powołany zespół składający się z aktorów i pracowników Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Do wygrania karnet uprawniające do wejścia na wybrane spektakle w następnym sezonie artystycznym oraz upominki od Teatru. Gotowe teksty prosimy przesłać na adres Sekretarza literackiego WTP Agnieszki Charkot: agnieszka.charkot@gmail.com. Na recenzje organizatorzy czekają do 6 lipca 2012. Wyniki zostaną ogłoszone 25 sierpnia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close