W niedzielę, 20 listopada, przypada 103. rocznica urodzin Henryka Tomaszewskiego. Z tej okazji Wrocławski Teatr Pantomimy wspomina swojego mistrza i założyciela. Zaprasza każdego, kto chciałby się podzielić wspomnieniami, anegdotami i historiami związanymi z tym wybitnym mimem, reżyserem, reformatorem teatru oraz twórcą teatru ruchu, a także jego sztuką.

Wersja do druku

Udostępnij

Wspomnienia będą zbierane w niedzielę, 20 listopada – w dniu, w którym Henryk Tomaszewski obchodziłby 103. urodziny – od godz. 10.00 do 18.00 w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy, przy al. Dębowej 16. Efektem rozmów będzie kolejny odcinek podcastu WTP Pantomima porusza: Tematy.

Każdy, kto odwiedzi Wrocławski Teatr Pantomimy i podzieli się swoją opowieścią o spotkaniu z reżyserem i początkach Wrocławskiego Teatru Pantomimy pod okiem jego założyciela, otrzyma w podziękowaniu książkę Teatr swój widzę kuliście, wydaną z okazji 60-lecia tej instytucji kultury.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close