Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę, 4 grudnia 2016 roku, o godzinie 17.00 Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na spektakl dla najnajmłodszych widzów Gdzie jest miłość? w reżyserii Agnieszki Kulińskiej. Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów w wieku 1-6 lat i będzie grane na Scenie na Świebodzkim Teatru Polskiego we Wrocławiu (plac Orląt Lwowskich 20C). Integralną częścią przedstawienia są warsztaty, na które twórcy zapraszają od razu po przedstawieniu. Kolejne spektakle: 6-8 grudnia, godz. 11.00 i 6 grudnia, godz. 17.00.

 

O spektaklu:

Próby znalezienia odpowiedzi na tytułowe pytanie podejmie się Pierrot, bohater o dużych i smutnych oczach. Spotka na swojej drodze Pajacyka, Lalkę, Ptaka, Kota; wszystkim pomoże w potrzebie, wesprze, rozwiąże problemy. Ale czy uda mu się odpowiedzieć na nurtujące go pytanie? Gdzie jest miłość? to przedstawienie o odkrywaniu miłości w prostych zdarzeniach dnia codziennego, w przejawach życzliwości, w trosce o innych i siebie samego.

 

Scenariusz: Agnieszka Kulińska i Mateusz Kowalski

Reżyseria: Agnieszka Kulińska          

Scenografia: Mateusz Kowalski

Kostiumy: Monika Rostecka

Muzyka: Rafał Kowal 

Wizualizacje: Szymon Tomczyk

Realizacja światła: Bartłomiej Jan Sowa

Obsada:

Pierrot – Krzysztof Szczepańczyk

Lalka – Sandra Kromer-Gorzelewska

Kot – Agnieszka Charkot

Ptak – Agnieszka Kulińska

Pajacyk – Mateusz Kowalski

 

Czas trwania przedstawienia i warsztatów: 1h.

 

Rezerwacje biletów: a.paluch@pantomima.wroc.pl, 71/337 21 03

Bilety: 20 zł/N, 15zł/U

Więcej informacji www.pantomima.wroc.pl

 

Przedstawienie dofinansowano ze środków MKiDN.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close