Wersja do druku

Udostępnij

Wrocławski Teatr Pantomimy przygotowuje się już do 60. jubileuszowego sezonu artystycznego, którego ważną częścią będą działania edukacyjne z projektem Akcja: EDUKACJA na czele. Organizatorzy do udziału w projekcie chcieliby zachęcić dzieci i ich rodziców, młodzież oraz seniorów. W nadchodzącym sezonie wszystkich uczestników projektu czeka wytężona praca, dwa przedstawienia i wielka satysfakcja. Odbyły się już warsztaty, które miały przygotować i ukształtować poszczególne grupy do pracy nad finałowym przedstawieniem. Praca nad pokazem kończącym poprzedni etap pracy rozpocznie się wraz z nowym sezonem, czyli we wrześniu 2015. Rozpoczęły się już zapisy na zajęcia w grupach Młodzież, Senior oraz Junior, które również ruszą we wrześniu. Zapisy trwają do końca sierpnia.

 

 

Grupa Młodzież

Zajęcia z młodzieżą licealną i studentami poprowadzi Agnieszka Kulińska –  aktorka Pantomimy i pedagog PWST we Wrocławiu. Licealiści i studenci od września zabiorą się za pracę nad przedstawieniem, którego premiera zaplanowana jest na listopad 2015.

Próby do przedstawienia odbywały się będą dwa razy w tygodniu – w czwartkowe popołudnia i w soboty.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy są ciekawi i chcieliby podjąć wyzwanie i zmierzyć się z pracą nad przedstawieniem opartym na tradycjach ruchowych Wrocławskiego Teatru Pantomimy i współczesnych środkach wyrazu.

Koszt udziału w zajęciach to 150 zł/m-c.

 

Grupa Senior

Od września WTP rusza ponownie z zajęciami w grupie Senior. Najstarsi adepci również rozpoczną już intensywne próby do swojej premiery, planowanej na listopad 2015.

Zajęcia w grupie Senior prowadzi nasz aktor Artur Borkowski.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Grupa Junior

Od września z dziećmi i ich rodzicami organizatorzy spotykać się będą w Kinie Nowe Horyzonty. O niezapomniane, pomysłowe i pełne dobrej zabawy niedzielne poranki zadbają nasi aktorzy. Plan spotkań: godz. 10.00 – wspólne obejrzenie bajki/animacji, która będzie inspiracją do zabaw ruchowo-teatralnych.!

 

Sprzedaż biletów prowadzą kasy KNH.

 

Do tej pory „Akcja: EDUKCJA” to:

 

– 208 warsztatów,

– 395 godzin warsztatowych, –  ponad 30 pedagogów i artystów teatrów dramatycznych, lalek i ruchu, którzy prowadzili zajęcia w grupach Młodzież, Senior i Junior – m.in. aktorzy i pedagodzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy, Ewa Skibińska, Joanna Gerigk, Joanna Szymajda, Konrad Dworakowski, Przemysław Jaszczak, Mateusz Płocha.

 

 

Więcej informacji na stronie: www.pantomima.wroc.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close