Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nowej zakładki, zatytułowanej 100-lecie „Święta wiosny” – będą tu publikowane skrótowe informacje o tegorocznych wydarzeniach, organizowanych w Polsce i poświęconych wyjątkowej rocznicy: stuleciu światowej premiery legendarnego Święta wiosny Igora Strawińskiego z choreografią Wacława Niżyńskiego (Paryż, 29 maja 1913, Théâtre des Champs Élysées). Po wybraniu opcji „więcej” użytkownicy zostaną przekierowani do szczegółowych opisów w kalendarium portalu (dostępne także z poziomu modułu „Wydarzenia”). 16 marca premiera Święta wiosny w choreografii Angelina Preljocaja w Kieleckim Teatrze Tańca, w ostatni weekend kwietnia – wyjątkowy Wieczór Strawińskiego na inaugurację VIII Festiwalu wiosny; w maju także konferencja Święto wiosny – wiosna modernizmu europejskiego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close