Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w warsztacie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak budować swój zawodowy wizerunek.

 

Do udziału zaproszeni są tancerze, performerzy i wszystkie osoby zajmujące się tańcem, które chcą zobaczyć różnorodność swoich talentów i zwiększyć umiejętność ich prezentowania. W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się, jak odkrywać i nazywać swoje umiejętności oraz w jaki sposób mówić o swoich kompetencjach. Organizatorzy stworzą okazję, podczas której każdy z nich będzie mógł uzyskać informację zwrotną na temat tego, jak jest postrzegany.

 

Spotkanie poprowadzi Ewa Warchoł, doradca zawodowy, coach, która współpracuje z Instytutem Muzyki i Tańca przy Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

 

Warsztat odbędzie 5 września w godz. 13.00-15.00, we foyer Opery Bałtyckiej.

 

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko na adres: anna.cemeljic@imit.org.pl.

Możliwość udziału w warsztacie zostanie potwierdzona mailowo do 28 sierpnia. Jeśli będą wolne miejsca, na warsztat przyjęte zostaną również osoby, które się nie zapisały – o ile przyjdą przed jego rozpoczęciem.

 

W trakcie PPT 2019 zaplanowano też (New) Work in Progress – zawodowy speed dating. W ramach spotkania odbędą się kilkunastominutowe rozmowy z tancerkami i tancerzami po procesie przekwalifikowania zawodowego, którzy z sukcesem realizują się w nowej pracy, a także konsultacje z koordynatorkami programu. Gwarantowana wymiana doświadczeń i kontaktów, możliwość rozwoju pasji zawodowych i nowych inicjatyw.

 

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają tancerzy, choreografów, performerów – wszystkich zainteresowanych inwestycją w swoją zawodową przyszłość. Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

 

Wydarzenie zaplanowano na 7 września, w sobotę, w godzinach 11.00-12.00 w kawiarni Europejskiego Centrum Solidarności.

 

 Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy - logo (miniaturka)

 

 

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki, przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022.

 

Więcej informacji na stronie: www.polskaplatformatanca.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close