Sopocki Teatr Tańca zaprasza w dniach 12–13 listopada o godz. 19.00 do Teatru na Plaży w Sopocie na premierę spektaklu pt. HIKARI, czyli blask według koncepcji i w wykonaniu Joanny M. Czajkowskiej i Jacentego Krawczyka. Przedstawienie jest luźno inspirowane filmem japońskiej reżyserki Naomi Kawase pt. Blask z 2017 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Jego wzrok gaśnie, Ona słowami pokazuje mu świat, On czuje go inaczej – między słowami czy między obrazami… Uczucie, które przeżywają oboje, też nie da się opisać słowami.

Hikari to obrazy, które subtelnie i przejmująco sprzyjają zadumie nad procesem porozumiewania się. W delikatny sposób mówi o sile artystycznej wyobraźni wznoszącej się ponad to, co wysłowione. To także historia przywracania równowagi emocjom, kontemplowania cyklicznej harmonii przyrody oraz triumfu tego, co duchowe…

Realizatorzy:

Koncept, kreacje aktorskie, ruch sceniczny: Joanna M. Czajkowska, Jacenty Krawczyk
Kostiumy: Joanna M. Czajkowska, Alicja Gruca
Wizualizacje: Katarzyna Turowska
Światło: Mateusz Gierc
Muzyka: Mariusz Noskowiak

Więcej informacji

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close